Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerten milyen "játékokat"...

Koncerten milyen "játékokat" szoktatok játszani?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Wall of death stb...

Aki érti miről van szó csak az válaszoljon!


2012. ápr. 3. 20:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Őőő, wikin van egypár pogo fahta felsorolva.

Csekkold csak, hátha megtetszik vmelyik:


[link]


Remélem egy kicsit azért segítettem :)

2012. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi :) Sokat is segítettél :D
2012. ápr. 3. 22:09
 3/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök neki :D és találtál vmi kedre valót?
2012. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

igazság szerint csak érdeklődtem hogy még mit lehetne, de mi is ezeket szoktuk a Wall of death meg mikor futunk körbe és ütjük egymást. Meg ha kevesen vannak akkor csórikázunk :DD


De jó volt egy kis történelmet olvasni róla meg megtudni hogy mi is ez amit csinálunk :D

2012. ápr. 5. 00:44
 5/27 anonim ***** válasza:
Nah örülök hogy örülsz. Milyen kis szado-mazo nép xD, nem szoktál megsérülni?
2012. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

lekopogom eddig még nem volt sérülésem *kop-kopp :D

Ilyen kisebbek pl. könyékkel szembevágtak két hétig mokeszom volt, kifejeltem egy fogat xD

Egyszer meg elestem egy emberen és még rámestek hárman. A három eber közül úgy húztak ki de mire fölkaptak már egy ember se volt a földön szóval azért vigyázunk egymásra :D

2012. ápr. 7. 00:12
 7/27 anonim ***** válasza:

Ahan. Akkor valamennyire mázlis vagy bár a monokli..thhh x)

Úgy tudom, van mikor körbe is állják azokat akik elestek, hogy ne tudjanak rájuk taposni. Láttál már ilyet?

2012. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Persze :D vannak akik ilyenkor védik akik elestek meg vannak akik felkapják. Aztán ha baj van akkor egyből viszik ki őket a többiek meg körbeállják. Ez általában 2-3 másodperc alatt megvan. Ha ennél tovább lent vagy elég félelmetes tud lenni xD
2012. ápr. 10. 15:09
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát nem szívesen időznék sokáig a földön az biztos x) És azóta találtál már vmi újat amiről én nem írtam?
2012. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem űzöm olyan nagyba szóval évente kb. 3-4 szer.

Olyanokat szoktunk még h mindenki fut körbe aztán üti amit lát :D meg depresszión szokott még lenni h mindenki legugol sztán egyszerre felugrik, De ebből mindíg oltári nagy pogó szokott lenni xD

2012. ápr. 12. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!