Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » LMFAO - Sorry For Party...

LMFAO - Sorry For Party Rocking klippben mi az a kék trutyi amit a felfújható medencébe öntenek?

Figyelt kérdés
3:14 körül látható, a végén kimászik belőle egy fickó. Ilyen műanyagos valami, el nem tudom képzelni mi lehet az :D

2012. ápr. 4. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A fiatalok tényleg ilyen igénytelen lett a zenei ízlése?Egyszerűen fel nem tudom fogni hogy olyan jó ebben a két gyökérben , az egész számot csak ugy mondják ez nem is rap!!! EZ NEM ZENE!!EZ Egy rakás sz.r...De gondolj abba bele, hogy 10-17éves embereknek a fele csak azért halgatja mert hogy azt mondták MENŐ...a Mai világban nincs olyan hogy zenei ízlés régen mindenki más szeretett Rock,Metál,Jazz,Funky !IGAZI RAP!,alternatív zene vagy ilyenek. Hány jó magar előadó van már Supernem,Kispál és a Borz(tudom hogy már feloszlottak de mégis Magyarország egyik legjobb znekara.),Depresszió,. Meg még sorolhatnám de ezzel azt szerettem volna mondani hogy még ők is (ezzel nem irtam le senki mert nagyon is csipem a zeéjükte) jobbak bármelyik angol playback tinisztárnál. Nekik van Hanguk a LMFAO-nak pedig nincs, de át akkor miről is szól a zene, ha nem a hangról, meg a zénről Dob szinti gitár basszus gitár a lmfaoba egy gyökér b..skurál egy "DJ PULTOT".Régen még a számokba érzést is vittek a saját sérelmeiket érzésüket,és sajnos a drogtól való kinszenvedésüket pl. Nirvana, Alice in Chains de ők nem ök arról énekelnek hogy "Ma este parti rock lesz a házban" egyáltalán hogy veszik ide a ROCK elnevezést?!?!?!?!? Evvel csak annyit mondook elromlott a mai zene, pontosabban kihalt...Kösz hogy végig olvastál :)
2012. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Előzővel maximálisan egyet kell értsek. Én 17 éves vagyok, de valahogy nekem nem jön át..Ezekben igazából semmifajta zenei tudás nincs, többségük kottát sem tud olvasni...Lehet elfogult vagyok, de nem vall túl magas intelligenciára, ha valaki ebben találja meg azt a bizonyos remegést, lelkesedést, amit egy jó zene hallgatásakor él át az ember..A elméletem erre a tömegeffektus. Mivel ez a trendi, így tudatosan szeretik meg ezt a zenét, és mivel ciki kilógni a sorból így ezt nyomatják. Mai társadalom...
2012. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
A elméletem közé egy másik szócska is kell, bocsi kimaradt, előző voltam.
2012. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

#1 & #2

komolyan, ti istenek vagytok

2012. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom
2012. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mikor láttam hogy 5 válasz van már tudtam hogy senki sem fogja tudni. xD


Amúgy nem tudom miért számítana ez a zene rosszabbnak 1 Nirvana-nál vagy egy Kispálnál. Hangulatfüggő mikor mit hallgatok, de azt ti sem gondolhatjátok komolyan hogy teszem azt péntek este Kispált vagy valami magyar ug rappet fogunk hallgatni haverokkal :DDDDDDD Elkezdhetném sorolni miket hallgatok,elég változatos az ízlésem. De a haveri köröm ennek jó ha az 1/10 ét hallgatja. És ha hallgatnák sem akarok rockot hallgatni mindig.

Ezért felkapott a LMFAO mindenki tudja élvezni ha bejön neki egy kicsit is ez a stílus. És ez nem rock, bár ha a rock alatt ki mit ért ugye...


http://www.youtube.com/user/ElectroBootlegMusic

Jóféle electro és house mixek, háttérzenének tanuláshoz, edzéshez, partyzáshoz, jóhangulathoz.

És 2.1 el hallgassátok, régen 5.1 ről hallgattam zenét, tescos-ról, de kispóroltam egy normális 2.1-re azóta teljesen máshogy hangzik minden zene, érzem rajta a bassuszt úgy ahogy akarták, és nem a fejem fájdul meg tőle.

2012. ápr. 9. 12:47
 7/13 A kérdező kommentje:
És nehogy azt higgyétek hogy könnyű elektronikus muzsikát csinálni. Van aki kezébe vesz 1 gitárt, egy zongorát és előtör belőle a zseni, alkot, van aki tanulja. Ugyan ez meg van itt is, hallani az LMFAO- nál 1000x gyengébb, élettelen, unalmas elektronikus zenéket. Azt pedig hülyeség elvárni hogy minden zenész levezényelje a Mozart ötödik szinfoniáját. A legtöbb Rap-er sem hiszem hogy tudna kottát olvasni, mégis borsódzik az emberek háta mikor szövegelnek.
2012. ápr. 9. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! veled vagyok, és most Tudom, hogy úgy fognak szidni a többiek, mint ha egy gyilkos lennék, de én kifejezetten szeretem az LMFAO-t!!!! nalunk nem ez a menő, nem a divatot követem, a mi osztalyunkban mindenki JB meg SP fan, mondhatjuk, hogy különc vagyok. de sajnalom, ez van... ja, és ők nem tinisztárok, redfoo 75'- ben született, skyblu 86'-ban. ON: szerintem simán kék csomagolopapirral be van fedve a teteje!
2012. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
94%

Már megbocsássatok,de nem nektek kell megmondani h

ő mit hallgasson,amugy meg LMFAO-nak nagyon jók a zenéi :)

2012. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szinfónia? nem inkább szimfónia?
2012. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!