Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tanuljak meg gitározni?

Hol tanuljak meg gitározni?

Figyelt kérdés
Könyvből vagy muszáj tanárhoz menni? Vannak könyvek és barátnőmnek a tesója is könyvből tanult meg...:)1-2 éve kaptam egy gitárt és ott porosodik! De nagyon szeretnék megtanulni játszani rajta!

2012. ápr. 6. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulhatsz könyvből is, igazából attól függ, mit akarsz elérni. Őszintén én még nem láttam embert, aki könyvből tanult és normálisan tud játszani. De zenész füllel sok mindent észreveszek, amit az átlagember nem. Legtöbben úgyis csak azt fogják látni, hogy "kúúúl, tudsz gitározni". Ha ez a cél, akkor elég a könyv. Ha igényesen akarsz játszani, akkor kell tanár, és nem is mindegy, ki. Sajna rengeteg amatőr, béna "gitáros" tanít gitárt..
2012. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tanulj meg internetről:) nézz youtube videókat, van segitség kezdőknek. Nézd meg ezt a videót, a fiú egyedül tanult játszani, hátha ez motivál:) nézd a kezét

http://www.youtube.com/watch?v=plEtdsTwiTE (lájk ha tetszik:)

2012. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


[link] erről az oldalról tanulhatsz

többféle stílust is!

2012. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) azt nem tudom milyen fülem van de zongorából ügyes vagyok :)
2012. ápr. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!