Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni vagy gitározni vagy zongorázni, csak van egy-két baj. Nincs pénzünk sem a tanórára sem magára a hangszerre. Zsebpénzt nem nagyon kapok szóval gyűjteni se tudnék rá. Én azt hallottam h egy igazi zenész azóta zenél amióta járni tud. Ettől azt is gondolom hogy nekem már késő. Kínomban már a neten játszok hangszerekkel de az nem ugyan az mint az igazi. Mit csináljak most?

2012. ápr. 7. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

valami diákmelóra elmehetnél például

2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok, igen gondoltam is arra hogy el megyek dolgozni csak nem találok sehol a közelemben munkát, mondják is hogy nem nekem kell találnom hanem a főnöknek de sokan mondják hogy nem ér semmit a melo dikán nevezetű hely, szóval én onnantól kezdve el vagyok tévedve
2012. ápr. 7. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:

"melo dikán" :D

[link]


sajna főleg 18 éven felülieket, nappalis fősulisokat/egyetemistákat keresnek :(



egyébként 6000 Ft körül kezdődnek a gyerek gitárok, ennyit sem tudnának összedobni?

itt vannak árak pl:

[link]

2012. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt is van egy két tipp:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


vagy gondol át szüleid ismerősei mit dolgoznak?

pl van-e köztük kertész? vagy valamilyen irodában dolgozó, vagy étteremben, vagy takarító, akármi ahol be tudnál segíteni 1-2 hónapig pár órát vagy hétvégén...


1-2 10ezerből már tudnál utána venni gitárt tokkal-vonóval :P

2012. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huh nagyon köszönöm a segítséget ezek jók :))
2012. ápr. 8. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!