Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Attól még, hogy nem vagyok...

Attól még, hogy nem vagyok valami ismert személy, sőt haverjaim is alig vannak, még lehetek híres zenész/DJ?

Figyelt kérdés
Sokat foglalkozom zenekészítéssel, még többet keveréssel (bár felszereléseim még nincsenek), ámde nem vagyok ismert személy, haverjaim is alig vannak... Lehetek ettől híres zenész? Vagy előbb meg kellene ismertetnem magam? De azt is hogyan? Nem vagyok az az ismerkedős típus, és elég pesszimista módon tudom kezelni a dolgokat, magammal szemben is az vagyok, tudnátok ebben segíteni? Főként az ismerkedéssel, haverkodással kapcsolatban... :)
2012. ápr. 10. 17:22
 1/4 anonim válasza:
Miért nincsenek barátaid/haverjaid? Te nem keresed a társaságot,vagy ők nem keresnek téged? Mellesleg, ha már vannak elképzeléseid a zenekészítéssel kapcsolatban, akkor félkész vagy kész számokat nyomj fel facebookra és kérdezgesd ki ismerőseid véleményét ,hogy tetszik-e nekik. Ha szeretet csinálni akkor mindent bele, gyakorolj!! Viszont nagyon fontos, hogy szerezz barátokat! Lehet a viselkedéseden kell változtatni. Próbáld meg máshogy kezelni az embereket , viszonyulj máshogy hozzájuk,(hátha úgy megkedvelnek) Kinézeteden és külalakodon is lehet változtatni.. dobj be minden trükköt! 18/L
2012. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1et értek előző válaszolóval, de ne aggódj, a pesszimistának jobb mint az optimistának, mert csak kellemesen tud csalódni.
2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! barátaim azért nincsenek, mert valamiért kerülnek, vagyis eltaszítanak az emberek, próbáltam már változtatni magamon, olyan lenni, mint ők, de nem vált be... És fogalmam sincs, hogy ez most az én hibám, vagy az övék, de kezdem az enyémnek érezni...
2012. ápr. 11. 16:52
 4/4 anonim válasza:

Nehogy már olyan akarj lenni mint ők! Bocs, hogy így mondom de ne legyél a nyájban haladó birkák egyike. Egyéniséggel sokkal többre mész, nemcsak személyiségben, hanem zenében is (szerintem). Nem fogod azokat a menő barátokat megszerezni, akiken keresztül sikerülne híres(ebb) zenésszé válnod, de akik elfogadnak, ahogy vagy, ők legalább mindig melletted lesznek. Remélem sikerülni fog a zenélés! :)

Mellesleg hány éves vagy?

2012. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!