Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi viva tv-s zenék?

Régi viva tv-s zenék?

Figyelt kérdés
Légyszi linkeltek nekem kb 2005-től 2009-ig számokat, amik a viva tv-n mentek? :)
2012. ápr. 14. 17:35
 1/2 anonim válasza:

Helló, ajánlom figyelmedbe Max Wever youtube csatornáját (a képe egy sapkás csávó) és nézd meg a "the best songs of" videóit.2000-től 2014-ig van neki,szerintem érdemes megnézni mindegyiket mert hát valljuk be ma egy rakás szar az egész.

A VIVA TV sohanemlátott romokban van illetve a zeneipar is.

Én is kb 2005 környékén kezdtem el nézni a csatornát majd 2012 áprilisában váltott át a csatorna erre a "hárömszöges" kinézetre, szétbarmolták a csatornát, telenyomták minden szar műsorral (ugyanazt tették vele mint az MTV-vel amin régebben szintén 24h non stop klippek és zene volt) az összes régi kedvelt műsorvezető Adától kezdve Zoláig elhúzott a p*csába és ma már csak egy "iszákos" eszterünk meg egy randommmarcink van plusz kb nulla zenei tartalom és eltűnt minden régi műsör minden régi kis animáció.Az általam kedvelt csatorna és jó zenés klippek és műsorok mint pl Coca cola ranglista amikért még a suliból is siettem haza hogy lássam gyakorlatilag 2012 áprilisában meghaltak.Ma az egyetlen műsor amiért nekem megéri nézni a csatornát az hétköznap délután 4-től van "Az évtized klippjei" amiben a cím ellenére régebbről is ad régi számokat amik a VIVÁN MENTEK, múltkor pl egy 1997-es számot adtak le benne.

Nagyon ajánlom a fent említett videókat mert szép emlékek jó kis nosztalgia ezzel együtt eszembe a sok szar is ahol most vagyunk.A 2007-es végignézése után fiú létemre azt hittem sírok mikor végiggondoltam hogy hová jutottunk onnan.


Remélem segítettem és jó videó nézést.

Bocsa a sok szövegért de a kérdésből ítélve szerintem te is hasonlóan vélekedsz.

Igaz kicsit már régi a kérdésed :D.

2015. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


illetve itt van még ez.

egy szép kis lista 2004-től máig a vivás slágerek neveivel.


"MAHASZ Editors' Choice TOP 100 (súlyozatlan)" vagy

"MAHASZ Rádiós TOP 100 (súlyozott)"


nem tudom mi a különbség a kettő között de ezt a kettőt nézegesd.

2015. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!