Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz ha csak 80,90, korai 2000...

Gáz ha csak 80,90, korai 2000 ezres számokat hallgatok?

Figyelt kérdés
Rockot,popot,stb csak a régiek "tetszenek" a fülemnek és a maiakat egyáltalán nem csipázom.Mindenki mai zenéket hallgat én meg nem....
2012. ápr. 15. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, mintha azt kérdeznéd, hogy "Gáz, ha a régi filmeket szeretem?". Nincs azzal semmi gond. Tegnap este mi is arról elmélkedtünk, hogy milyen f...a zenék voltak a 80-as években. :)
2012. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz! de ahogy neked sem tetszenek a 2000 feletti zenék, nekem éppúgy az alattiak. Mai, fiatalos srác vagyok, én leszarom a régi cuccok, legyen szó zenéről, filmről. Nem vagyok felszínes de egyszerűen nem tud érdekelni ami már túl idejét múlt. Még egy 2002es zene oké, de már egy 98as... zeneileg teljesen más, a hangzás és minden :/
2012. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, hiszen akkor is jó zenék voltak. A mai akármit nem lehet zenének nevezni. Amúgy üdv a klubban, a régi rockért metal-ért élek :D
2012. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de az, hogy itt próbálsz tájékozódni..:D ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor nem fogod hallgatni?:D

amúgy 2000 ezres, az azt jelenti, hogy 2milliós, az meg még sokálesz :D

2012. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mármint az a gáz, ha az ember mástól kérdezi meg, hogy jó-e ha ilyen meg olyan zenét hallgat

nem tudok fogalmazni, bocsánat :D

2012. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!