Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yamaha RBX270JYNS bass gitár...

Yamaha RBX270JYNS bass gitár szerintetek kezdésre alkalmas? Nem rég kaptam meg és nekem nagyon tetszik .

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen basszusgitár alkalmas kezdésre, ha meg már úgyis meg van nem teljesen mindegy?
2012. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdésre tényleg mindegy milyen gitárod van.de a Yamaha bassgitárok a legjobbak szerintem.Billy Seehen is Yamahát használ.Az első nek meg az üzenem h :

Nem mindegy.Az ember szeret megbizonyosodni arrol hogy milyen gitárja van(persze csak ha kezdő:D).Én is amikor megvettem az első gitárom kiirtam ide h mi az emberek véleménye rolla.(Ibanez RG 270 DX)ugy őszintén nem érdekelt volna ha rosszat mondanak mert én imádom.de mivel csak jó visszajelzés érkezett....

2012. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen , jó visszajelzést kapni a használt gitárról . Második kommentelő köszönöm az értelmes kommentet :) Gitárosok tartsunk össze :D
2012. ápr. 15. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akik megvesznek valamit, és utána kezdenek el érdeklődni, hogy megérte-e... Na az ilyeneket nem tudom sajnálni, ha esetleg valami deszkát vesznek.

Ha ajándékba kapta, akkor persze más kérdés.

Persze olyat is láttam már, hogy valaki jött büszkén, hogy milyen Fender verő Harley Benton gitárt vett (jó drágán) és mennyire imádja, aztán amikor felvilágosították, hogy az bizony valószínűleg egy nagy halom szarkupac, akkor rögtön elszomorodott és kezdte árulni... :D

Az ilyenekért érdemes élni. :D

2012. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!