Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi időbe telik úgy megtanu...

Mennyi időbe telik úgy megtanulni gitározni mint : Slash, Kirk Hammet, Zakk Wydle?

Figyelt kérdés

persze akinek van is hozzá tehetsége

napi 1-2 óra gyakorlással?


2012. ápr. 15. 12:07
 1/8 anonim válasza:
Khm , úgy sose fogsz meg tanulni . ők előbb gitároztak mint beszéltek :D Napi 1-2 óra gyakorlás meg kutya füle .
2012. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baromi nagy tehetség meg egy élet.
2012. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnos ahhoz a szinthez napi 6-8 óra gyakorlás szükségeltetik hosszú-hosszú éveken keresztül, közben ügyelve ara, hogy az ízületeid ne kopjanak el.

2012. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

napi 6-8 óra gyakorlás de úgy ám hogy precízen koncentráltan csinálod...

én is szoktam néha 4-5-6 órákat nyomatni de abból nem mind a 4-5-6 óra fejlesztő jellegű


gondolom a te napi 1-2-d be sem úgy van


nézz metallica covereket, ezek a srácok is bazi sokat gyakorolnak, de szerintem ezeket mindenki megtudná csinálni, ha eleget gyakorolna, de előbb feladják

(még én sem tudok el tolni normálisan egy metallica szolót se de rajta vagyok)


szerintem a gitározásba nem is a tehetség a nagy kunszt, hanem inkább a képzelőerő, kitartás,szorgalom és ez az ami hiányzik sok emberbe, abbahagyják mielőtt ráéreznének

2012. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hendrixet kihagytad, bocsi
2012. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm..

azt hogy érted h "elkopik az "izülete"?

jogos, Hendrix tényleg kimaradt..meg még sok..

2012. ápr. 15. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb dalt begyakorolhatod 2 nap alatt (ha szólót akarsz akkor 1 hét is lehet) de olyan stílusod mint nekik úgyse lesz. szerintem hülyeség hangról-hangra átvenni egy számot (de sok youtube videón láttam hogy a srác belevitt a számba magából egy kicsit és lesz*rozták a kommenteknél), ezért kéne sját stílust kialakítani.

ja és Slash előbb vesztette el a szüzességét minthogy gitárt ragadott volna :D

2012. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ne kopjon el az ízületed, hogy van nem egy, nem kettő elég jó gitáros ismerősöm, akik napi 6-8 órákat gyakoroltak, mert ráértek ugye, és most folyamatosan fáj a kezük rohadtul, mert rossz volt a technika és effektíve megkpotak az ízületeik, és így már valószínűleg nem lesznek a világ legjobb gitárosai soha többé (kivéve persze ha nem élnek fájdalomcsillapítókon)
2012. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!