Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni Caramel: Szeretlek c. dalának a zongorakottáját?

Figyelt kérdés

Légy szíves segítsetek, fontos lenne!

Előre is köszönöm



2012. ápr. 17. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkordok alapján el tudnád játszani? Esetleg leírhatom, hogy melyik kézzel milyen hangokat kell játszani. Kottát írni nem tudok.
2012. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos már akkordok alapján nem tudom, mert 2 éve nem játszottam szintetizátoron és ez alatt az idő alatt elfelejtettem :S

Linket nem tudnál esetleg küldeni, ahonnan kottáját le lehet tölteni ingyen?

2012. ápr. 18. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen mai popzenéket nem szokás lekottázni.
2012. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg annyit megtennél, amit először írtál, hogy leírnád, hogy melyik kézbe milyen hangokat kell?

Vagy kézzel sem tudsz kottázni? mert akkor azt megtennéd, hogy ha tudsz, hogy leírod és privátba e-mail címemet megadnám és elküldenéd?

2012. ápr. 19. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy megoldom, de csak holnap, mert most úgy fáj a hátam, hogy nem bírok ülni. Előre szólok, hogy ez ilyen Tesco-s kotta lesz, szünetjelekre és hasonlókra ne számíts, mert azokat nem tudom. :)
2012. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem érdekes :D köszönöm ^^
2012. máj. 11. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!