Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » The Grenma vs. Anti Fitness Club?

The Grenma vs. Anti Fitness Club?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jon be jobban? Akinek egyik se az inkabb ne irjon ez egy szimpla felmeres koszi ;D ha tudtok akkor indokot is irjatok pl. a szovegeik tetszenek vagy nemvagyok emos ezert a grenma vagy idegesit csongi hangja es ezert AFC ilyeneket :)

2012. ápr. 18. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én a grenmát szeretem jobban, mert nem olyan depis a hangulata, de mégis jók a szövegek, meg jó kis dallamosak a számaik.
2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az AFC-t régen szerettem, de most már nekem egy csoppet nyalas a szoveg, a The Grenma-t nem ismerem, ugyhogy akkor is AFC :)
2012. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
The Grenma...Csongi miatt is :D
2012. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
AFC. Jó hangja van a srácnak, élőben is, és az új számaik nagyon jók. Várom az albumot
2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég nehéz mind2őt szeretem,az AFC-nek viszont lehetnének pörgős számaik pl olyasmi legalább mint a "többet érsz" nemtudok dönteni egyenlő.
2012. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

AFC ez csak természetes.

Gyönyörűek a dalszövegek és azért is kiemelkedik a többi zenészek közül, mert az énekes írja a dalokat,és saját érzéseit fogalmazza meg bennük, amik szívhez szólóak.Bár igaz van pár melankolikus és szomorú dala, mint pl: a Viszlát, de van köztük vidám is, mint pl: Nincs elérhetetlen cél :)

2012. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a the Grenmát mondanám, kb. 12 éves korom óta szeretem. :) A zenéjük nagyon jó szerintem, a dalszövegeik szintén, és Csongi hangját is bírom, egyedi. Tetszik, hogy az első albumukhoz képest már bekeményítettek. :D
2012. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
The Grenma.:)
2012. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kriszti8 ***** válasza:

the grenma..

AFC=nyálcsorgás,fos énekes

The grenma=igazság,érzelmek,kiály zene

2012. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
mindenképp the grenma... deeeee van amikor inkább afc, mert szerelmi bánatra tökéletes, de grenma-t bármikor tudok hallgatni, és az összes számukat fejből vágom már az új albumukról is:33
2013. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!