Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor megírsz egy számot és...

Mikor megírsz egy számot és bemutatod a zenekarodnak, hogy néz ki pontosan a jelenet?

Figyelt kérdés

elképzelem magam hogy eléneklem nekik a szar hangommal, hát kb röhej lenne


igaz még nem írtam egy számot se, de már egyre több minden motivál, lassan írok egyet


vagy ti hogyan alkottok zenét?



2012. ápr. 23. 17:50
 1/3 gepzene ***** válasza:

El tudod énekelni. Óvodás korodban legalábbis tuti elég jól el tudtál énekelni akármi populárisat. Max nem gyakoroltad. Hajítsd ki az ehhez hasonló önkorlátozó hiedelmeket, és még te is nézni fogsz, mire vagy képes. Ez alap.


Zenekarban nem voltam még szerző, de gondolom hangszeren vagy felvételről is be lehet mutatni a lényeget. Meg ha hardveresen rongy a hangod, akkor is lehet úgy énekelni, mint máskor öt sör után, ami azért elég lehet a kommunikációhoz, főleg ha ott a hangszer.

2012. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakmán belül nincs olyan, hogy röhej. Zenészek megszokták azt, hogy ki-ki a maga módján mutatja be az ötleteit. Semmivel sem röhejesebb mint egy vokál-szólam felvétele fejhangon. Ne tudd meg, milyen furcsa hangokat hall az ember stúdiófelvételnél. :)
2012. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk kb így zajlik:

"na b*zik írtam egy jó témát"

*eljátszom gitáron*

reakció: "zseni vagy" esetleg: "hallod tesó, ez sz*r"

A kritikát el kell viselni, őszintén elmondunk egymásnak mindent, ennyi az egész.

2012. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!