Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mely magyar előadók játszanak...

Mely magyar előadók játszanak rap számokat?

Figyelt kérdés
Nagyon bejönnek a magyar rapp számok, de nehéz rájuk találni, mer manapság csak diszkó, meg ilyenek vannak a Tw-be, valaki nem tud előadokat mondani akik magyar rappet játszanak?? Nagyon kellene, előre is köszönöm
2008. ápr. 19. 11:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%

Hiresebbek pl.: Dopeman, Majka, Pain, stb. de ők mügengszterek, sok zenét nyulnak az amerikai előadóktól, kicsit átgyúrják, és kész.

Az underground stilusban pl.: hősök, kezdet phiai, stb., őket én sem igazán ismerem, mert nekik meg a szövegük érthetetlen, csak hámozgatni tudsz belőle, mit akar elmondani a csirkecombot csócsáló csőcselék és társai kifejezésekkel :)

Talán Pain, akit megtudnék nevezni, mint tehetséget, csak vele egy probléma van: 2Pac-ot próbálja utánozni.

2008. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyira nem értek a rap zenéhez, de utánna néztem pár előadónak.


-Hősök

-Bloose Broavaz

-LIV

-Hősök

-Dynasztija

-Connections

-Children of Distence

-Fanka

-Áde

-SP

-Mentha

2008. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sub Bass Monster smafu? ;)

Amugy en Paint azert nem sorolnam a tehetsegek koze..szvsz. a nevtelen bandak a legjobbak, pl. par fiatal osszeall, csinal par szamot es felcsapjak myspcare, szemezgess onnan is, van egy ket nagyon szuper. ;)

2008. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sub Bass Monster.Lány létemre nagyon bírom :D

Esetleg LL.Junior?? :D XD

2008. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És valami nem nagyon ismertek?? Akiket csak interneten "nehezen" lehet rátalálni?
2008. ápr. 20. 09:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Anonim MC, egyik legjobb.
2008. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
na emberek .... van mainstream és underground ..mainstream,amit tv-ben látsz ..a csillogó felnis ... undergroundot nem nyomatnak médiában ... akik elkezdték : annimal cannibals, subb bass monster, idő urai, kezdet phiai, hősök, fankadeli, mc gőz ... új tehetségek pl. artoscsaba, anonim mc ..sztem rengeteget kihagytam , de ezek jutottak eszembe ... dopeman, majka, ganxta zoleet kerüljétek, látszatemberek, semmi valóságalapja nincs a zenéjüknek ... azt mondja sok magyar előadó, h a híresebbek közül még kicsi tyson az, aki real ...mindneki döntse el maga ..ll juniorral nicns bajom, de rappbol hanyagoljuk .. (mint győzikét , mikor roma reppernek titulálják ...te jo isten..)
2008. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Gyerekek!!Hátt nem vagytok tistában a magyar hip-hop és rap művészeivel??!! csak kiegészítésnek: Children of distance, Idő urai, Interfunk, Kamikaze, (ezeket csak a többihez m én 100% SBM tisztelő vagyok..ez kicsit közhelyesen hangzott, a lényeg h őt tartom a magyra hip-hop királyának!!)
2008. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

'csapatok' : critical points, connections, DSP, hősök, killakikitt, NKS (nem közölt sáv), children of distance ...


elöadok: kezdet phiai, anonim mc, bankos, norba, artoscsaba, deniz, deego (aka. diggieman), fankadeli, mentha, mes, eckü, pixa, fluor filigran (aka.fluorid), sp, riddler, TM, siska finuccsi, tibbah, suppah, sub bass monster, mc gőz, bigmek...



(jameg akik látszatreppet nyomnak a tv-be. majka dopeman és társaik)


remélem tudtam segiteni :)

2008. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

hát ott kezdődik a dolog hogy SP nem rapper sem hiphop előadó közel sincs hozzá

sztem a magyar hip-hop rap nagyjai :

Akkezdet phia

NKS

Bankos

Norba

DSP

Interfunk

Bobakrome

Steve

Killakikitt

SBM

Az idő urai

Dózis

Orizatriznyák

IMMC

és a hozzátartózó DJ-k

sztem ennyi vagyis nnyi jutott eszembe ezek a most aktuálisak számomra

2009. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!