Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok szomorú metál/Rock...

Mondanátok szomorú metál/Rock számokat?

Figyelt kérdés
Itt nem olyan hörgősökre gondolok mint a death metal, hanem pl mint a Metallica Fade to Black, One, Megadeth A toute le Monde, System Lonely Day, Solider Side, Green day 21 guns. Sonata Arctica Shy, stb. Ezektől az előadóktól pls számokat ne rakjatok be amiket itt felsoroltam, mert azokat ismerem kb mind :-))
2012. ápr. 24. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hét metálban nem vagyok jártas, talán a dragonforce - valley of the damned-ed tudom csak ajánlani, viszont ha rock is érdekel akkor hallgas meg néhány Guns n Roses számot.
2012. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*Hát
2012. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 k.lau13 ***** válasza:

Remélem nem haragszol, ha nem küldök linket, de írok egyet kettőt, hátha tetszik, mondjuk amiket felsoroltál, azok közül csak a Metallica-t ismerem, de megpróbálok írni "szomorú rock vagy metál zenét" :)


Szóval szerintem például Evanescence... Hello, Imaginary, My Immortal, Whisper...


Akkor ott van még a Nightwish, de ez is, meg az Evanescence is inkább elvont mint szomorú, és a szövegeket most így kapásból nem tom, hogy mik magyarul, szóval ne az alapján hallgasd, ha meghallgatod...


ömmh... Bullet for my valentine? Például a Curses egy nagyon szép szám... Papa Roach, esetleg? Neki meg van pl. a Forever... vagy, ha tényleg rock is jó, akkor Led Zeppelin - Stairway to heaven...


Most így ennyi jutott eszembe lehet később még írok :) remélem tetszenek majd :)

2012. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nightwish - Angels fall first
2012. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chrishu ***** válasza:
2őt tudok: Stratovarius - Elysium és Destiny(bár csak akkor szomorúak ha érted a szöveget)
2012. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Black Label Society - In This River
2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!