Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyha zenét csinálok és már...

Hogyha zenét csinálok és már mondják akik ismernek hogy egész jó meg tűrhető, akkor mit csináljak hogy felfigyeljenek rám például mások is?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 21:40
 1/4 anonim válasza:
milyen stílus?
2012. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gepzene ***** válasza:
Először is oszd meg! :)
2012. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már megosztottam youtuben :D

Hát Fl-Studioval csináltam a stilusa gépzene :D

2012. ápr. 28. 09:36
 4/4 gepzene ***** válasza:
Botránnyal menni fog ugye.:) Anélkül max versenyek, hozzászólások, a zenéd felhasználásai, ilyesmik segíthetnek népszerűsödni, plusz mindig kell valami fejlemény, mondjuk 1-2 hetente legalább, de semmiképpen se naponta. Jó, ha csinálsz facebook oldalt, hogy aki jólértesült akar lenni, az lehessen. A legfontosabbat a végére hagytam: alakítsd úgy a sorsodat, hogy fellépéseid legyenek. Sok meló, és nagyon ritka, hogy beválna az egyszemélyes felállás, de a legjobb promó a nyers valóság. Arról nem is beszélve, hogy ott már van mi után adózni.
2012. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!