Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mindenki bénább a gitárnyak...

Mindenki bénább a gitárnyak felső bundjain való játéknál, vagy csak én, hogyan javítsak ezen?

Figyelt kérdés

ott kéne többet skálázni?

évek óta gityózom, a kitartással, gyakorlással nincs gondom



2012. ápr. 27. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy érted? Fent nehezebb lefogni a húrokat, igen, de nem annyira. Csinálj skálákat, illetve ajánlom figyelmedbe :

48-1:17ig, ez a rész nagyon megerősíti a bal kezed, kezdőknek nehéz lenne, de írtad, hogy évek óta gitározol, bár nem értem, hogy mit értesz ez alatt, hogy bénább vagy fent. Illetve csináld azt, hogy mindegyik húrom (a lefgelsővel kezd):

E 1-2-3-4 A-1-2-3-4 D-1-2-3-4 G-1-2-3 B-1-2-3-4 e-1-2-3-4

Majd ezt visszafele angyon gyorsan, hidd el segíteni fog :-)

http://www.youtube.com/watch?v=fOIhUpVzEFE

2012. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon sokat szoktam skálázni, van hogy napi fél-1 órát, nekem ez sok, a többi idő a számok tanulására megy :D


ezt az 1234 eset is szoktam, de nem a 20-24 es bundoknál, ott nem is férnek el egymás mellett az ujjaim, pedig elég vékony ujjaim vannak, vagy valamit nagyon rosszul csinálok?

2012. ápr. 27. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!