Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem híres amerikai...

Tudnátok nekem híres amerikai zenéket?

Figyelt kérdés

Sokszor ha hallok valamilyen zenét akkor rávágják hogy amcsi..én nem ilyeneket hallgatok, szóval nem vagyok jártas benne, viszont annyi jó számot hallottam hogy egyiket se találtam meg..szóval olyan zenék érdekelnek amik tipikusan az a "mindenki ismeri" féle, ilyen amerikai, bulizós, "tuc-tuc" ha úgy jobban tetszik.

Minél több előadónak, szám címnek, vagy linknek örülnék..köszi :)


2012. ápr. 28. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Minden amit hallasz amcsi, válaszd ki, Adele, Justin Bieber, Katy Perry, Rihanna, Pitbull, minden.

Az már más kérdés, hogy lehet ezek nem natív amerikai emberek, de ott lettek ismertek és ott is adják ki a "zenéjüket".


És milyen "tuc-tuc" zene érdekel?

Ténylegesen tuc-tuc, disco-s drogos partyzene, vagy csak ilyen pörgősebb akármilyen zene?

2012. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lynyrd skynyrd, zz top, metallica, :)
2012. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!