Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről az elektro...

Mit gondoltok erről az elektromos gitárról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 29. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ízléstelen strat copy, de a Cort gitárok állítólag megérik az árukat. Azért leárazni általában nem a legjobban fogyó termékeket szokták, ezt hozzátenném.
2012. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
rossz.....
2012. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De szólni jól szól nem?Megéri megvenni egy kezdőnek?
2012. ápr. 30. 16:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha Strat copy kell, én inkább Squier bulletet vennék, az ára ugyanez.
2012. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
OKÉ :DD
2012. ápr. 30. 17:02
 6/16 A kérdező kommentje:
És melyik fajta Squier érné meg jobban mert 31000 FT-ért láttam több fajtát is .
2012. ápr. 30. 17:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy fajta van és ez a bullet. 50-től már a következő széria van, az Affinity, de ez most mindegy.


Nyilván ezt a két típust láttad: SSS, HSS

Egyébként csak színben különböznek, ezt jelöli az általában 2 betűs kód, pl: BK = Black (fekete)


SSS (a hangszerdiszkontnál ez nincs a gitár nevében):

3 darab sima (egytekercses) hangszedő van rajta.


HSS:

2 darab sima, 1 darab humbucker (duplatekercses) hangszedő van rajta a hídnál.


Hogy neked melyik kell, azt neked kéne tudnod, annak függvényében, hogy milyen zenéket, zenei stílust követnél rajta. A humbucker teltebb hangzást ad, általában ezt használják torzított zenéhez. Pl: punk, metal, sima rock

Az egytekercses sokkal természetesebben szól, mintha tényleg csak kierősítenéd a gitár eredeti hangzását. Ennek olvass utána, de szerintem jó lesz neked a HSS, mivel a single coilt az esetek többségében amúgy is a nyak pozíciónál használják, így elég univerzális gitárod lesz.

2012. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tök mind1 30k-ért csak bóvli gitárt lehet kapni.. ugródeszkának persze nem árt ha ilyennel kezdi az ember mert aztán ha a kezedbe fogsz egy márkásabbat könnyebb meg jobb érzés lesz vele játszani.. :D de csak akkor vedd meg hogyha számítasz rá hogy nem ez lesz az utolsó gitárod vagy pedig nem érdekel anny9ira a dolog hogy legyen jobb ..
2012. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hambucker az melyik jelölés?
2012. ápr. 30. 20:25
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor ez az én gitárom :D

erről mi a véleményetek? Rock zenét szeretnék játszani vele

[link]

2012. ápr. 30. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!