Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DOBos kérdés, mindent tudni...

DOBos kérdés, mindent tudni szeretnék róla. Mennyire nehéz dobolni? Egy 18 éves lánynak meg lehet tanulni tapasztalat és tanár nélkül?

Figyelt kérdés
Ha az összes kérdésemet leírnám, hosszú lenne, szeretnék beszélgetni valakivel, akinek van tapasztalata, ért hozzá, és szívesen segítene nekem! Előre is köszönöm!

2012. ápr. 30. 20:45
 1/5 Santo Padre válasza:
55%

Úgy írok, hogy magam is csak szeretném majd megtanulni a dobolást.

Szóval nyilván meg lehet tanulni ezt is autodidaktán, de azért nem árt hozzá egy tanár (ha jól tudom egy óra 3-4 ezer ft körül mozog).

Ami a legfontosabb, az az hogy a két kezed és a két lábad teljesen tudd függetleníteni egymástól (mind a négyet), aztán ha ez megvan akkor jöhet a többi dolog. :)

2012. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Én szívesen segítek neked. Írj kontaktot privát üzenetben.

Amúgy semmi sem lehetetlen, csak át kell lépned női korlátaidat. Majd elmagyarázom, hogy ez mit jelent.

2012. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Santo Padrének meg üzenem, hogy a függetlenítés nem azt jelenti, hogy mind a 4 végtagodat külön tudod használni, azt nagyon kevés dobos tudja megcsinálni a világon, inkább azt, hogy megtanuld és kigyakorold, hogy a látszólag össze nem illő ritmusokat milyen pattern szerint lehet egymás mellé tenni, illetve azt, hogy egy ritmus közben az egyik végtagoddal bármit tudj csinálni anélkül, hogy a maradék sok végtagod elrontaná, amit szinkronban csinál (olyan ez, mint a járás közbeni ivás).
2012. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Írok privit.
2012. máj. 1. 18:54
 5/5 Santo Padre válasza:
Elnézést a félretájékoztatásért akkor. Köszönöm a kiigazítást. =)
2012. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!