Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok valami olyan gitárszá...

Tudnátok valami olyan gitárszámot ajánlani, amiben olyan szóló van, amit egy kezdő is el tud játszani?

Figyelt kérdés
Én kb fél éve gitározom. Ez idő alatt még nem találtam olyan szólót, amelyet rendesen el tudtam volna játszani. Ajánlanátok, hogy ti mit tanultatok meg elsőre, szerintetek mi könnyű?

2012. ápr. 30. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Suzi Quatro-The Wild One

Guns-Knockin' On Heaven's Door


És a Ritchie Blackmore szólókkal is sokat fejlődhetsz, ajánlom figyelmedbe a Tears of the Dragons és a Maybe next time c. számot ;)


/egy gitáros akinek bevált/

2012. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a konocking on heavens door volt az első szóló amit megtanultam, de sok greenday számot is játszottam, nagyon könnyű szólók vannak benne.
2012. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shazeen ***** válasza:
Tudom ajánlani a Judas Priest Living After Midnight-jának a szólóját az is egy könnyű darab. Vagy esetleg a Iron Maiden Trooper szólóit. Egy kicsit bonyolultabbnak tűnnek, de van benne pár nyújtás és hammeron, pull-off technikák amik jól jönnek.
2012. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nirvana szólók. az összes könnyű. csak dinamika és nyújtás kb.
2012. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shazeen ***** válasza:
52%
Nirvanáról ne is beszéljünk XD Valami zene pl Metallica Master of Puppets James lassú szólója is könnyű.
2012. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nirvana - Smells like the teen spirit

Vagy nekem az első szólóm a Rammstein - Dounaukinder

2012. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
white stripes - seven nation army
2012. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
green daytől szinte bármi. én 4 számukat tanultam,és én sem vagyok profi,mégis nagyon könnyedén lejátszottam! :)
2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1-2 Bon Jovi szólót is megnézhetsz. Én 1 éve gitározom, de pl. az It's My Life és az Everyday szólóját már megnéztem. Azok nem nehezek.
2012. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!