Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zene lejátszóról? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

nekem nem kell hogy bonyolult legyen és mindent tudjon, csak zenét lejátszani. Szerintetek megéri? Mennyi zeneszám férne rá memória nélkül? Ha van valakinek ilyen mit tapasztalt milyen minőségű?



2012. máj. 1. 12:43
 1/4 anonim válasza:
mivel ennyire olcsó, szerintem lehet, hogy nagyon lassan reagál... szerintem érdemesebb 4-5ezer körül nézelődni inkább.
2012. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja és ha nincs benne memóriakártya, akkor valszeg nem is tudsz rá tenni zenét, max 3 számot esetleg, de valszeg annyit sem.
2012. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm a válaszokat :)

végülis az nem nagy baj hogy lassan reagál..vajon a memória mennyibe kerül bele?

2012. máj. 1. 16:05
 4/4 Vanda1995 válasza:
Van olyan hely, ahol 2GB-os memokártyát már 2-3 ezerért lehet kapni... nem tudom, nézz utána, azt is lehet rendelni neten. [bár szerintem helybe jobb megvenni, mert ugye a kiszállítási költség...]
2012. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!