Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szólnak Lady Gaga...

Miről szólnak Lady Gaga alábbi klipjei?

Figyelt kérdés

Born This Way, Marry the night. Láttam már őket többször is, és imádom a zenéjét, mégse tudok rájönni!:( Köszönöm előre is!

:)


2012. máj. 1. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs minden klipjének története. Vagy ha igen, nehéz értelmezni.

BTW az elfogadásról szól. és ő egy szörnyszülött. az elején világra is hoz egy szörnyecskét. Szerintem azt akarja mondani h ha egy szörnyetegnek is érzed magad, ez vagy fogadd el, és nem vagy kevesebb. :)

MTN elvileg az életét tükrözni, de ezt nem értem annyira. talán bezárva érezte magát (mint az örültek házában) amíg nem ismerték és nem adhatta önmagát?

2012. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HJucus válasza:
A Marry the night-ról azt nyilatkozta,hogy nagyon fájdalmas korszakát idézi a dal.Akkoriban próbálkozott először a zenével és visszautasította egy lemezkiadó,egy csótányfészekben lakott,drogtúladagolás miatt kórházban kötött ki,stb..Ezek benne is vannak a klipben.Igazából erről szól..Szerintem nem feltétlenül a szöveget kell nézni egy-egy klipnél,mert azok általában semmit mondóak :)
2012. máj. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. máj. 23. 15:03
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó számok! :D
2012. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tény, ami tény : )
2012. júl. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!