Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik a legjobb magyar rapperek,...

Kik a legjobb magyar rapperek, kiknek a szövegeinek a legtöbb mondanivalója van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
DSP :) Ha belátsz a szöveg mögé akkor az összes számukat megérted nem valami bonyolult és bátor szívvel merem ajánlani bármelyik számukat. Itt egy kis kóstoló http://www.youtube.com/watch?v=pquO6RMXE5Q :)
2012. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anonim MC, Funktasztikus, Fanka
2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
The Steve :)
2012. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én MC gőzt, Funktasztikust szeretem a legjobban, de Majka legutóbbi száma nagyon odab@sz. (lehet azért, mert a most meghalt barátom kedvenc száma volt)
2012. máj. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majkától a Belehalok tényleg jól sikerült, lehet, hogy nem Majka írta, vagy csak rohadtul nem gondolja komolyan, csak írt egy szöveget, de attól még jó lett, az emberek többségnek is bejön.

Amúgy nem nagyon hallgatok magyar rappet, de Siska Finuccsi-ról jót olvastam valahol.

Illetve Punnany Massif is jó.

2012. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Feka54 válasza:
azt hiszem...Deniz-t még nem írta senki :)
2012. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!