Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a legjobb rapper szerinted?...

Ki a legjobb rapper szerinted? (külföldi)

Figyelt kérdés
Ha lehet inkább olyanokat mondjatok, akik az elmúlt 1 évben igazán aktívak voltak, nem mint pl. Eminem.:) (ez nem ellene szól, mielőtt vitát csinálna valaki:D)

2012. máj. 6. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem Charlie Scene, a Hollywood Undead tagja.
2012. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mac millert ki szereti?:)
2012. máj. 6. 14:02
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én Mac Lethal-t bírom, az már majdnem Miller :D
2012. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ő ebben az évezredben se volt valami aktív, de aki a legtöbbet letett az asztalra az egyértelműen...*drámai szünet*... Dr. Dre. Az N.W.A és a G-Funk (ami megalapozta a modernebb rapet) is az ő nevéhez fűződik. Ezen felül még ott a Chronic című albuma ami valami hatalmas.


De ha feltétlenül olyan kell, aki aktív mostanában, akkor Wiz Khalifát mondanám.

2012. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Énis Wiz Khalifát meg Snoop Dogg-ot mondanám.Ismerem Mac Millert,de nem annyira híres a zenéje,habár külföldön nem rég kezdett feljönni,meglássuk mi lesz belőle.
2012. máj. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Celebturista válasza:
EMIN3M
2012. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, h ők a legjobbak, mert nem ismerek/hallgatok túl sok rap zenét...de őket nagyon szeretem: Example, Mac Miller, Pro Green, Tinie Tempah

van bennük valami különleges ami tetszik...:):D

2012. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Imádom őket!:D Example régebben visszairt twitteren:DD
2012. máj. 9. 22:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

BUSTA RHYMES!!! Ő elég aktív még mindig, ép most készül ígérete szerint az új albuma a " The Chemo". Sajna 2008 óta kissé nehezebb dolga van, mert akkor hagyta ott az Aftermath Entertainment-et egy nézet eltérés miatt, de még így is meg áll a lábán az Universal Motown-nál. A számait minden Hip Hop-al kapcsolatos filmben leadják, pl: Step up 1,2,3,

Street dance 1 és a 2.-ban is benne lesz szerintem, és még sok más filmben is. Nincs hiba a Rappelésében, nagyon ott van a hangja is hozzá, bár ha a hangot vesszük figyelembe, akkor a legjobb DMX és Xzibit, de ők sajna nem nyomják már.

Ezen kívül Busta Rhymes a leggyorsabb, és nagyon jól forgassa a ritmusos ütemek alatt a szavakat. Rengeteg más Hip Hop - Rap előadóval dolgozott együtt (gondolom nem kell sorolnom), elég régtől van már a pályán, és még mindig ott van, szóval szerintem és a baráti köröm szerint is, ő a legjobb.


http://www.youtube.com/watch?v=jh3g_ZNwTfU

2012. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!