Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marshall MG30CFX vagy Roland...

Marshall MG30CFX vagy Roland Cube 20XL?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Melyiket lenne érdemesebb megvenni? Tapasztalatok?

Dob mellett is megállják a helyüket?


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. máj. 7. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Marshall!

eddig 2 marshallom volt és mind2ő tutira bevállt nagyon jók mondjuk én basszeres vagyok de a marshallt csak ajánlani tudom ! Roland kis combom volt de az nagyon gyenge szerintem marshallal több féle hangszint is kilehet csikarni ...

2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Főleg hogy a roland tele van effektekkel.

Én biztos azt venném. Egyrészt a marshall mgszériának túl sok köze nincs a marshall hangzáshoz, de a rolandban legalább van annyi effekt, hogy tökjól elszórakozgathatsz vele, és nem kell mellé külön pedálokat venni.

Dob mellé mindkettő nagyon kevés

2012. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában csakis a Roland! Az megéri az árát! Ahogy az előttem lévő is írta, ezeknek a Marshalloknak nem sok köze van az eredeti hangzáshoz. Ne a márkát vedd meg!
2012. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!