Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan szám vagy együttes...

Van olyan szám vagy együttes amiben 2 pasi énekel?

Figyelt kérdés

Leginkább rock/metal kategóriában érdekelne.

Mint a Bittersweet című szám, Ville Valo meg Laurival. Olyasmi kéne nekem, mondjatok, linkeljetek, csak van még ezen kívül valami!:) http://www.youtube.com/watch?v=-Mkx0Y0lOpU


2009. jún. 25. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Good Charlotte & M. Shadows: River
2009. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sonic Syndicate - minden :D pl.: Denied, Encaged, Jack of Diamonds stb.

http://www.youtube.com/watch?v=0t0FGyhB6C8

Két pasi énekese van: az egyik hörög, a másik énekel és hörög (ő sajnos kilépett, pedig rohadt jó hangja volt :( )

A Scar Symmetrinek is 2 énekese lesz szeptembertől

2009. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, pl. a magyar Subscribe együttes.
2009. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thurston ***** válasza:
0%
A Subscribe a Sikth koppintása. Tehát a Sikthet ajánlom hallgatásra. Eléggé profi mindkét énekes, meg az összes többi zenész is.
2009. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Thurston ***** válasza:
35%

A Sonic Syndicate egyébként egy fos, a legkevésbé sincs szükség két énekesre, simán lehetne úgyis, hogy az egyik énekes megtanulja a fry scream-et és a death growl-t is...


A Scar Symmetry-ben viszont azért vannak elég összetett vokáltémák, szóval oda elkél még egy torok.

2009. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

(Előző válaszolót mindenki pontozza le sürgősen :D)

Bocsi, most nem a kérdésre reagálok :)

1. Egyáltalán nem fos

2. Lehetséges, hogy az amúgy már kilépett énekes átvállalhatta volna az összes éneklést/hörgést (AMIT EGYÉBKÉNT TESZ IS, CSAK NEM EGYEDÜL Ő), csak az szerinted, hogy veszi ki magát, hogy 3 testvér egyikét kiteszik a bandából, ja vagy ezt nem tudtad, hee gyökér :D

2009. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thurston ***** válasza:

"csak az szerinted, hogy veszi ki magát, hogy 3 testvér egyikét kiteszik a bandából, ja vagy ezt nem tudtad, hee gyökér :D"


Miért ne tudtam volna? Ha valamiről véleményt alkotok, annak utána nézek. Ez viszont nem változtat a tényen, hogy semmi szükség nem lenne két énekesre, ha elég tehetségesek lennének. Legalábbis én egymagam is el tudom énekelni a számaikat.


És de, a zene fos. Nálam ott kezdődik a jó zene, hogy a tagok tudnak játszani a hangszereiken, és nem csak kvintelgetnek oda meg vissza, meg nyomják a négynegyedet.


(Arról már szót sem ejtek, hogy kommersz, divatos fashion-metál az egész zene, mert ez már szubjektív vélemény, nem tény.)

2009. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na itt már értelme is van annak, amit írsz :)

Pont az a szubjektív, hogy a zenéjük fos - e, mert ez az ami nem mindenkinek egyértelmű. Én szeretem és még rajtam kívül sokan.

Azért gondoltam, hogy nem tudsz róluk, mert akkor miért írtad, hogy a másik énekes is höröghetne, meg is teszi.

Az, hogy divat, az tény, ez igaz. Ezért sikerült befutniuk, mert eladható volt az egész és így sokkal többen kezdték el hallgatni őket.

Az, hogy tehetségesek az viszont kétségtelen, ezt ne mond, hogy nem. Nálam ott kezdődik a zene, hogy amit hallgatok azt jó hallani, lesz@rom, hogy hány negyed, meg mi a tosz, csak legyen jó. :) Sok olyan zenekar van, akik nem bonyolítják túl a zenéjüket, mégse nevezhetőek tehetségtelennek. (pl. Rammstein, de ide képzelhetsz akármit)

Szóval szerintem nincs igazad és hörögjél csak minden értelemben, de ha a kérdező azt kérdezi, hogy van -e olyan szám vagy együttes amiben 2 pasi énekel, akkor had döntse el ő, hogy fos - e vagy sem :) Bocs, hogy ezt ide kellett írnom, kérdező.

2009. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
System of a Down utolsó két albuma
2009. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkin Park? Mondjuk Mike csak rappel, de talán van olyan szám is, amiben énekel... Mindenesetre Linkin Parkot mindenképpen ajánlom!
2009. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!