Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok! első gitáromat szeretném megvenni és mivel gyakorlatilag nulla tapasztalatom van a dologban hozzátok fordulok:) ez a 3 gitár jöhet szóba:

[link] (kb 40e ft. ez asszem valami ibanez koppintás)

[link] (szintén 40e ft)

[link] (kb 38e ft)

és hozzá egy usb gitár linket

[link] (5-6e ft között. amplitube 3-al gyönyörüen müködik)

várom a véleményeket. köszi:)



2012. máj. 12. 10:53
 1/6 anonim válasza:
a felülről a 3.! én azt ajánlom! ha jól játszol rajta akkor nagyon jó kis gitárszólót lelehet nyomni. remélem segíthettem!
2012. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a választ, de még meghallgatnák több véleményt is.
2012. máj. 12. 12:24
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, és a kérdéshez elfelejtettem odairni hogy a Fender Stratocaster csak másolat.
2012. máj. 12. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az SX-et venném, a többi számomra teljesen ismeretlen, míg az SX baromi jó belépő szintű gitárokat csinál.
2012. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Se. Ezek közül egyiket se vedd meg. Bármelyiktől jobb még a Squier Bullet is, arról nem is beszélve, hogy például ha van pénzed az Affinity szériára, még jobban jársz.

Utóirat: ráadásul a Bullet még olcsóbb is, újonnan 31500 most.

2012. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. egykis olvasgatás után a neten mostmár én is arra hajlok hogy ezek közül egyiket sem veszem. mostmár inkább egy cort cr100, cr50, vagy valami hasonló árkategóriáju cort-ban gondolkodok. de minenképp megnézem azokat is amit te ajánlottál :) még1x kössz:)
2012. máj. 13. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!