Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik zene?

Ez melyik zene?

Figyelt kérdés

:D valami ilyesmi van bent: "loose mammai to let's me .. (bocs nemtudtam máshogy leírni xDDDDDDDDDD

Pls valaki ha tudja megköszönném :)


2012. máj. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Amire legjobban hasonlít "loose my mind...", azaz "elvesztettem az eszem". Ez egy olyan gyakran használt kifejezés, közhely, ami rengeteg számban megtalálható. Valamilyen más egyedi támpont, esetleg sorok szükségesek (ilyen hallás utáni szövegértéssel persze nehéz). De legalább azt behatárolni hogy mikori a szám, hol hallhattad, ha van klipje akkor abban mi található.
2012. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húúha klippjét nemláttam de megpróbálom ezzel a "loose my mind..." -al rákeresni . Köszi!
2012. máj. 12. 22:50
 3/5 A kérdező kommentje:

2011-2012-es szám, rádióban hallottam(passz h melyik.

Áhhh és nemtalálom még mindig :/ de valami ilyen van bent: lose my mind, tonight..left me....stb :D

2012. máj. 12. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!