Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Pierrot-ról?

Mi a véleményetek Pierrot-ról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallottam énekelni és azt hittem, hogy tényleg tud, de nem igazán. Elég bizonytalanul énekel és a hangja sem különleges. A háttérmunkában viszont biztos, nagyon jó.
2009. jún. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikről? Van japán meg magyar Pierrot is.
2009. jún. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a magyarról... :)
2009. jún. 26. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a munkássága, kicsit sokat gondol magáról, és a valóság nem igazán van párhuzamban az általa kivetített képpel. A '90-es évek eleje óta követem a pályafutását, és nekem nagyon úgy tűnik, hogy az utóbbi években már csak a korábbi hírnevéből tud megélni. Producernek jobb, mint előadóművésznek.
2009. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Abban igazat adok, hogy a korábbi munkáiból tartja fenn a zenei "karrierjét", ha lehet így nevezni. De azt tudom, hogy a zenélést már csak kedvtelésből csinálja, szereti. Ennyi. Abban viszont nem értek egyáltalán egyet, hogy sokat képzel magáról. Ez nagyon nagy tévedés! Nála szerényebb embert aligha ismerek. Ezt azért mondom, mert igen kedves barátom. Csak kíváncsi voltam, hoyg most hogyan vélekednek róla, főleg a nők.
2009. jún. 26. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!