Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fluor új Klippjében (Helló...

Bebbencs kérdése:

Fluor új Klippjében (Helló Nyár) ismeri valaki a vörös leányzót? A neve, v bármi elérhetőség elég lenne.

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ojcy1XTMHsE&list=HL1337507129..

Ebben mondja Fluor,hogy a főszereplő lány Orsi,a másik meg Szinti:))

2012. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De egyébként nem vörös hajú egyik sem,hanem a főszereplő szőke a kis barátnője meg barna :'D
2012. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a két infóval aztán tényleg nem megyek semmire :D
2012. máj. 21. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké,ezt gondoltam,de örülj neki,hogy írtam mások még ezt sem tudták!Egyébként komolyan mire számítottál,hogy jön egy ember leírja a nevét esetleg a pontos címét vagy a telefonszámát,te felhívod vagy elmész hozzá és boldogan éltek míg meg nem haltok?Ugyan már..mire mennél te azzal?:'D Fluor előbb dugja meg mindkét csajt! :'D
2012. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom valójában mit kezdenék az infókkal, de azt se tudom, h te mit kezdenél a kis életkéddel, ha nem savaznád itt a népet.

Ha nem tudsz normálisan kommunikálni, inkább ne is mondj semmit.

Azért kösz!

2012. máj. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!