Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám saját dalaimat...

Stella08 kérdése:

Hogyan tudnám saját dalaimat kiadóknak továbbítani? Illetve lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Vannak saját dalaim és szeretném, ha lehetőségem lenne az ismertségre. Lehetséges az, hogy ha több kiadónak elküldöm a dalaimat, akkor felfigyelnek rám? Vagy hogy megy ez? Tehetségutatóval nem próbálkozok, csalódtam bennük...

Komolyan foglalkozom az énekléssel és minden álmom, hogy énekes legyek. A helyes irányba tartok, de szeretnék egy nagy lépést tenni a célom felé.


2012. máj. 14. 02:58
 1/7 anonim válasza:

1. Tedd fel jutubra.


2. figyeld a kedvelések csíkot


3. Ha zöld, akkor próbálkozz a kiadóval vagy a tehetségkutatóval.


4. Ha piros akkor ne.


Ha felraktad, linkeld be, kíváncsi vagyok.

2012. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szoktam youtubera dalokat feltenni, de sajnos nem igen nézik... Láttam már több amerikai lány covereit is, azokat több százezren nézik, ezt sem értem...


Az egyik dalom, ami elég dinamikus:

http://www.youtube.com/watch?v=1MOlLLCoqSA&feature=relmfu

2012. máj. 14. 12:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Youtubeot félretéve, szeretik a hangomat, karaoke versenyeket is nyertem már meg, léptem már fel egy-két helyen. Ezért szeretnék most már egy kiadóval is próbálkozni, csak nem tudom hogy szokás-e, így ismeretlenből küldeni demokat.
2012. máj. 14. 12:17
 4/7 anonim válasza:

Nem tudom mennyi ezen a felvételen a stúdió-szépítés, mert azért hallatszik az auto-pitch. De mind1, mondjuk hogy a hangod jó, mint sok más embernek is. Viszont a szövegírás és a zeneszerzés nem az erősséged :D


Szar szájbarágós tucatszöveg és nulla kreativitás tucatzene. Komolyan mondom.

Ha kicsit kreatív lennél szöveg tekintetében és mondjuk hangszerekre énekelnél vagy kíséret nélkül akkor mondanám hogy helyes irányba tartasz és hajrá.

2012. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdtem el saját dalokat írni és zenét szerkeszteni is csak alapszinten tudok. Tudom, hogy ez nem studióminőség, mivel mindent én csináltam és vettem fel. Azt is tudom, hogy ezt így nem lehet kiadóhoz küldeni, de az útját sem tudom, mit kellene tennem, én csak erre voltam kíváncsi... A szöveget pedig édesanyámnak szántam...
2012. máj. 14. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem volt alkalman meghallgatni a dalt, mivel bedöglött a hangszórom, így csak a hozzászólásokra tudok alapozni, de nekivágok!

Én is írok szövegeket, így tudom miről beszélek!

NE FÉLJ ALKOTNI! A kezdeti dalok általában mindenkinél együgyűek, de minél többet írsz, annál komolyabb hangvételű munkák születnek. Nem is hiszed, mennyire jó érzés visszaolvasni a kezdeti szárnypróbálkozásaidat! :) Te magad is érezni fogod a változást, csak mindig tarts ki és bízz magadban! Az álmok valóra válnak! :)

2012. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat :) Mostanában fog elkészülni életem első demo lemeze, ami a saját számaimból + 1 bónusz dalból fog állni. Utána belecsapok a nagy keresgélésbe és küldözgetésbe :) Nagyon várom már!! :) És persze SOHA nem adom fel ;)
2012. júl. 11. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!