Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik valamiféle abszurd...

Létezik valamiféle abszurd zenefelhangosító program?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy zene, ami halkabb a kelleténél, és ahelyett, hogy feltekerném a hangfalat annál a számnál, van megoldás arra, hogy a többi megszokott zene hangerejéhez viszonyítva elmentsem azt?
2012. máj. 14. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz (bár ezzel lehet hogy egyedül leszek) de a hangfájl amiről írsz azért halk mert olyan minőségben készült. Nézd meg a tulajdonságokban a bitsebességet illetve a mintavezetési sávot. Ha ez 128kbt/s és 40KHz alatt van akkor egyértelműen gyenge minőségű a zene. De a kérdésedhez még annyit: ilyen szoftver nem létezik.
2012. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem: szerintem keress jobb minőségben is töltsd le újra, mert konvertálni bár lehet, de a hang azért nem lesz annyira tiszta mintha leszednél egy alapból jobb minőségűt.
2012. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell 320 kbps-ben letölteni. :)
2012. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ először is, de a zene sajnos csak youtube-on létezik, mert egy alap remix, és sajnos semmilyen más formában nem jött ki. Onnan töltöttem le, és ezért szeretném az alapnál hangosabb formátumban megszerezni magamnak, hogy ne kelljen egy külön számnál tekergetni a hangerőt.


http://www.youtube.com/watch?v=KAAF8Ajqhnw


erről a számról van szó

2012. máj. 14. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szó sincs itt semmi olyanról hogy alacsony a kbs/s! Vagy a HZ! Igen valójában vannak olyan zenék amik halkabban szól,például a Sony vegas-ban is tudod állítani a Decibel erősségét! Vagy van néhány konvertáló program ami ezt engdélyezi. Ilyesmiket keress nekem is volt ilyen gondom.
2015. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék én vagyok ismét kapsz is linket :D

[link]

2015. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!