Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az nagyon gáz ha tetszik...

Az nagyon gáz ha tetszik Justin Bieber új száma? A boyfriend

Figyelt kérdés
nem mintha olyan tartalmi mélyenszántó lenne, de könnyed és már nem is olyan elviselhetetlenül magasan énekel, mint a korábbi számokban
2012. máj. 15. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
én is észrevettem...szerintem mutált...nekem már kifejezetten tetszik a hangja :) szerintem nagyon jól énekel már ;) de ettől még lesznek akik nem így gondolják ... de te ezzel ne törődj, azt hallgasd ami neked tetszik :)
2012. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Mutált, de még mindíg szar.
2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

1.gáz a kérdés

2.gáz hogy justin bieber

2012. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Szégyen vagy
2012. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem gáz :)

az uj számát sokkal többen szeretik :)

Hallgasd meg a többi számát a Believe albumrol is... mind jó... már nem oan mint a régi :)

Pl. az All Around The World-öt a nyár legnagyobb slágereként emlegetik... szal nem gáz :)

2012. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz :)

Sok olyan embert ismerek aki most kezdik megkedvelni, mert nem nyálas, magas hangon énekel és nem olyan "kisfiús"

A Believe albumon már sok jó szám van, mint amit említett az elöttem lévő: All Around The World Feat. Ludacris, de a As Long As You Love Me Feat. Big Sean is nagyon jó. Amikor én is kezdtem megszeretni én is töre be voltam parázva, hogy most mi lesz, de semmi különös. Csak annyiban, hogy halgatod a zenéjét. :)

2012. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát az hoggy most nem olyan kisfiús a hangja mint egy 9évesnek hanem mint 11 évesnek ez haladás. Ink mennyen edzni i látom nem szokott minthogy a haját lövi egész nap.
2012. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Én is bírom a bojfrendet
2012. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Boyfriend az egyik legjobb száma. Évekkel ezelőtt pedig az lett volna a durva, hogy mély hangja van! Akkor még nem mutált és kész attól még nem szarok a számai.

Szerintem egyáltalán nem gáz ha hallgatod hiszen senkinek nincs beleszólása abba, hogy te milyen zenét hallgatsz. Ha tetszik akkor hallgasd nyugodtan.

2012. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!