Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor jelenik meg a Tokio...

Mikor jelenik meg a Tokio Hotel 3. albuma?

Figyelt kérdés
.--.
2009. jún. 26. 16:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
39%

Ha az istenek kegyesek, soha.

Egyébként meg google, na és gondolom tokiohotel.com, legyél már picit önálló, a seggedet sem fogja senki kitörölni helyetted.

2009. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom de remélem véletlenül megsemmisül mielőtt megjelenne....:S
2009. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Michael Jackson halála után még egy ilyen szörnyű csapást a zeneipar nem lenne képes elviselni
2009. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
de köcsögök vagytok -.- amúgy elvben szeptemberben jelenik meg
2009. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Elöször is,már kb. századszor mondom el az oldalon,hogy abszolút nem a véleményetekre vagyok kiváncsi... És azért kérdeztem meg itt mert nem találtam Google-on,légyszives ne magyarázd belém az összes hülyeséged.

Mértnem normális lenni mint a többi idejáró ember,ha tudod tudod,ha nem kussolsz és lelövöd magad.


-- Egyébként annyit a cikizésről,hogy a Tokio Hotel annyira sok pénzt gyűjtött be,mint amennyit egész életetekben a család fa nem tudott,ez nem egy embernek szól,hanem az összes vele kötöszködőnek... Ezt át kellene gondolni,lehet hogy nem ők,hanem ti csináltok valamit rosszul? IGEN!

2009. jún. 27. 08:30
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem kötöZködésnek: de attól még, hogy valaki sok pénzt bezsebelt, nem biztos, hogy tehetséges is.. :)
2009. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Tokio hotelt, de van egy két jó számuk. ÉS szerintem nem kéne őket b.sztatni, csak azért mert máshogy néz ki... és amúgy szerintem is csak divatból utáljátok őket, meg mindenki aki így van velük, mert hamar a csúcsra törtek, sokan szeretik és sok pénzük van. Féltékenyek vagytok rájuk, semmi más. Amúgy ha nem tetszik, nem kell ide írni, vagy meghallgatni a számaikat. Mint az elején leszögeztem, nem vagyok rajongó. De ha nem szeretem, nem hallgatom meg, nem? meg amit utálok, és azzal kapcsolatban van kérdés, nem írok bele, hogy "júúj most csakazért is belekötök" pff... Gondolkozzatok már el!
2009. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Ühüm majd ezen fogok gondolkozni....Amúgy nem hallgatom a számait...
2009. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na látod. ne hallgasd ha utálod, és ne is irogass ilyen kérdésekhez. ennyi. Élvezed hogy belekötsz? Soha nem értettem mért kell azért b@sztatni valakit csak mert szereti :S
2009. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdés kiírójába kötöttem bele,csak jeleztem hogy TH nem tartom sokra.Ettől még azt aki kiírta nem szólom le.
2009. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!