Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga videói miért ennyire...

Lady Gaga videói miért ennyire visszataszítóak?

Figyelt kérdés
Tele van undorító és gonosz jelképekkel például a fordított kereszt. És fiús lányok és lányos fiúk vannak benne. És a saját pasiját elégeti és a hamvai mellett fekszik egy cigivel a szájában
2012. máj. 18. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem visszataszítóak (vagyis, lehet hogy számodra azok), inkább absztraktok ( [link] művészeik. Mindig valamilyen elvont tartalom áll mögöttük.
2012. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 k.lau13 ***** válasza:
42%

Igen, így van, szerintem is, bár szerintem Lady Gaga meg az elvontság távolabb áll egymástól, mint mondjuk az, hogy marhára egyedinek érzi magát(ami mondjuk oké, igaz), és a média egy rakás pénzt ad neki ezért... Nem tudom, én nagyon szeretem a művészetet és az elvont dolgokat, és nem tom mások hogy vannak vele, de valahogy nekem Lady Gaga nem igazán fejezi ki azt, amit ez az elvont műfaj... Oké, ez függ személyiségtől és zenei ízléstől is.


Szerintem függetlenül ettől egy rakás pénzt kereshet ezzel, ami el kell ismerni, hogy még a legnagyobb zenésznél se utolsó dolog, már ha Lady Gaga-t be lehet sorolni nagy zenésznek, de erről most nem pofázok, az már csak személyes vélemény :P

2012. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én utálok mindenféle mainstream médiát, Lady Gagát sem szeretem, de ha kicsit utána nézel, ő egyike azon kevés pop zenészeknek, akik valóban zenészek. Ő maga írja a számait (ez nagy szó) és állítólag nagyon jól zongorázik (amit még nem láttam, habár biztos van róla videó youtubeon). Akkor néztem utána a dolgainak, mikor kiderült, hogy az egyik kedvenc bandám énekesét foglalkoztatja a munkássága... először megijedtem, aztán megnyugodtam, néztem vele 1-2 interjút és mint embert, tisztelem. Vannak gondolatai és humora... a zenéje meg nem tetszik, mert pop. Pont.
2012. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy felfigyeljenek rá és beszéljenek róla, ahogy most mi is tesszük. Így működik a maistream biznisz.
2012. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HJucus válasza:
Én sem mondanám undorítónak.Inkább egyedinek.Olyat is meg mer tenni a klipjeiben,amit más nem..Lady Gaga akkora név lesz,mint Madonna.Vagy talán már most akkora...:)
2012. máj. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ne röhögtess Hjucus!Gagàt Madonnàhoz hasonlìtani,amikor ő 82 òta(gyengébbeknek 30 éve) állandòan topon van,Gaga meg egy kis 4 éve tevékenykedő sztàrocska!?Majd megnézem Gagàcskàt 26 év mùlva,hogy hol lesz,mit csinál!:-D
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!