Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól ez a szöveg?

Miről szól ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Sosem értettem igazán. Esetleg a csodagép az ember vagy az embernek a szíve vagy én akarok belegondolni valami olyat, ami nincs is?


[link]


Itt van az akusztikus verziója, hátha így jobban érthető


http://www.youtube.com/watch?v=xcSSha_t7dw



2012. máj. 18. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem sokat jelent, talán az írója valamire gondolt miközben írta, de egy csodagépre gondolt szerintem mint pl a teleportgép vagy időgép csak ez éppen mást csinál, a franc tudja mit. szóval ez a gép elromlott. és ez az egész jó okot ad rá hogy az író értelmetlen rímeket faragjon:D nemtudom, lehet hogy van valami különleges értelme de így nem látom én sem se fülét se farkát. de amugy nem rossz maga a szám;D
2012. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Politika elsősorban , és persze más megközelítésből pedig a csodagép benned bennünk a motiváció és a varázslat ami visz előre :) ... Szerintem erről
2012. jún. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!