Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc rapperetek? és...

Ki a kedvenc rapperetek? és kit utáltok a legjobban -_-?

Figyelt kérdés
nekem FanakaDeli ,(meg anno MC DC volt) akit meg nagyon nem szeretek az plazma,majka alias műanyag gengszter.

2012. máj. 19. 22:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
67%

Fankát speciel nagyon nem szeretem mert egy rohadt köpönyegforgató. A hip-hoposok kiutálták aztán jól eladta magát a trubómagyaroknak. féreg.


Külföldiek közül Mac Miller akit most nagyon bírok

2012. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
tkyd, deego, dreamerz, phat, punnany, tupac, sean price... meg van egy amatőr srác, erhid, neki is van pár jó száma.
2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
funktasztikus siska bom tibbah deego
2012. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
81%
Ecküt és Menthát szeretem. Mr Bustát és Fankadelit meg nem.
2012. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
A punnany az sztem jó , de most komolyan magyarként mit nem lhet szereni fankán ?
2012. aug. 17. 11:27
 26/44 anonim ***** válasza:
76%
Fanka? Inkább ne is beszéljünk róla. köpönyeg forgató szar alak.
2012. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
miért?
2012. aug. 18. 10:30
 28/44 anonim ***** válasza:
76%
Nos, elég sokat lehetett hallani róla, hogy mekkora egy szemforgató pénzéhes féreg, nem szoktam én ilyen légből kapott sztorikra adni, de miután több magyar rapper is kifejezte iránta érzett ellenszenvét, kezdett hihetővé válni a dolog. Na hát a csúcsok csúcsa az volt mikor Ferike a kuruc.info kis kegyeltje lett. Mivel ilyen "hazafias" rappet nyomott, a kutyát nem érdekelte hogy mondjuk kit hogy baszott át az NC-nél meg hasonló kis ügyek. Fanka volt a szentéletű mintaember, az összes többi magyar rapper liberális, hungarofób, zsidó cigány, drogos. (ez így mind egyszerre) Ja és nem mellesleg a RAP nigger zene kivéve ha Fanka nyomja. Szánalmas az egész. Gyakorlatilag csak meg kellett szórni a lócitromot porcukorral, és a sok nagy fotel forradalmár már tömte is a szájába.
2012. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
én se hallgatok magyar rappet :)csak külföldit,és a kedvenc az DMX,diddy,swizz beatz,game,MGK,2pac,50 cent,dr dre,eminem,snoop dogg,flo rida,young jeezy és egy kicsit hosszú is lenne a sor,de aszem csak lil wayne-t nem bírom :)
2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
46%

Nekem FankaDeli a kedvenc repperem!

Nem utálok senkit,mert akit nem szeretem azt nem hallgatom!

2012. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!