Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitarhoz fontos az...

Elektromos gitarhoz fontos az a kis kar amivel ideiglenesen meg lehet lazitani a hurokat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A tremolóra gondolsz? Nem, egyáltalán nem fontos.
2012. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kom vagy csak hulyesegbol irod?
2012. máj. 21. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan gitár is amin nincs is.
2012. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tom,azert kerdem,mer olyat neztem ki,hasznalt boltba,de meg se azt veszem mer haverom mondta hogy ki probalta es vmi gond van a hang szedojevel
2012. máj. 21. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fontos. Én gitáromon is van, és szinte mindegyiken eddigin volt is, de sose használtam. Egyszerűen nekem nincs rá szükségem.


Gondolom most kezdesz gitározni úgy, hogy fokozottan érvényes, hogy nem fontos neked. Arról nem is beszélve, hogy az olcsó gitárokon, egyszerűen használhatatlan a tremoló. Majd idővel úgy is kialakul, hogy szükséged van-e rá. Addigra meg úgy is lecseréled a kezdő gitárodat és veszel másikat.

2012. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!