Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Stimulánsok után nem hat úgy...

Stimulánsok után nem hat úgy a fű csak kicsit nyugtat ugye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szenttem most is be vagy lőve ha ezt a "zene" kategóriába tetted :) inkább tedd az "egyéb"-hez ;)
2012. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy teljesen kivan tőle az ember, ha stimuláns lejövőre szív rá. Állítólag olyankor kb. azt sem tudni, hogy mi a f@sz van, gyakorlatilag semmire sem vagy képes. Beragadsz a szétesett gondolataidba. Emlékezni szinte semmire nem fogsz belőle. A rövidtávú memória maximum 2-3 másodpercet rögzít, így a kommunikáció szinte lehetetlen tőle. Elkezdesz mondani valamit, majd abban a pillanatban elfelejted, hogy mire reagálsz, majd amikor ezt realizálod, elfelejted azt is, amibe belekezdtél akár a mondat közepén is. A vizuális hallucinációk nagyon gyakoriak. A valóságérzet erősen torzul, vagy teljesen megszűnik. Az persze már személyfüggő, hogy ez az állapot ijesztő vagy szórakoztató.


Nem tudom, konkrétan milyen stimulánsra gondolsz, én az mdma lejövőjéről hallottam ezt.

2012. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!