Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyiért lehet venni jó...

Mennyiért lehet venni jó minőségű teljesen kezdőknek való fuvolát? Yamaha fuvolát lehet venni 150 euró alatt vagy ennyiért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben fogok kezdeni fuvolázni,és szeretnék venni egy kezdőknek való NEM PROFI fuvolát,jó minőségűt,mégsem 150 euró felett.Yamaha fuvolát lehet venni ilyen áron?

Persze 10 euró még lehet a különbség,de tobb ne nagyon legyen.

Ha lehet ilyet venni akkor hol,és megéri?

Köszönöm a válaszokat!

14/lány!



2012. máj. 22. 19:49
 1/4 anonim válasza:
150 euróért biztosan nem kapsz Yamaha fuvolát ezt garantálom. Ha mégis az kínai gagyi... Egész jó kezdő új hangszereket 65000 ft-tól lehet venni. Ami ennél olcsóbb hidd el hogy hetente viszed hangszerészhez és 2 éven belül cserélni kell. (hangszerész vagyok)
2012. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A zeneiskolától lehet potom pénzért bérelni hangszert, és amíg nem játszol több éve, addig nem ajánlom a vételt. Ha mégis, a Yamaha egy profibb hangszer, jó minőségű (ha jót szúrsz ki - mármint találkoztam négy év után szinte új, és három után folyton elromló, pattogó festésűvel... - ennek ellenére mégis inkább ajánlom, több a jobb tapasztalat) a Trevor J. James.


A tanárom véleménye szerint a 100.000Ft alatti fuvolát kb. kidobhatod. Ezért is mondom, hogy nem kell rögtön venni, gyűjtögess. Egy Trevor Privilege vagy Cantabile már jól használható tanuló hangszer. 100-250.000Ft kötött vannak.


Hol? Ma már nagy segítség az internet. De Budapesten pl. ott a Sonus, a Fon trade, Victoria, ...

2012. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok koszi a válaszokat de már vettunk fuvolát,YAMAHÁT.

Nagyon jol és szépen szol konnyu rajat fújni.

14/L

2012. dec. 25. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem aktuális kérdés, de azért megosztom a gondolatom: egy jó minőségű tanulófuvola 120 ezer forintnál kezdődik. Nekem 8 évig volt zeneiskolai hangszerem, de abba hagytam a fuvolát és ezért vissza kellett adnom. 5 hónapja nem zenéltem már és lassan a falat kaparom, borzasztóan hiányzik. Úgyhogy karácsonyra meglepem magam eggyel (összegyűjtöm a tanulmányi ösztöndíjamat, családit, árvaságit, mindent mozgósítók, amit csak lehet :D )


Ha valaki jelenleg fuvolát keres, a Trevor Jamest bátran ajánlom. Én az enyémet imádtam.

2014. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!