Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tetszik mindenkinek...

Miért tetszik mindenkinek fluor tomi zenéje?

Figyelt kérdés
Olyan szar a hangja , hogy sztem nem is ő énekel hanem benyomnak neki egy kis robothangot

2012. máj. 25. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

05-28 22:23 -es te beteg vagy-e?

méghogy ő a legnagyobb sztár?! atyaúristen.... Ő sem a zenéje miatt az aki.. az csak úgy kell, mert miért ne?! a média feltolta ennyi... holvan az mondjuk a Tankcsapda vagy az Eddához képest.. azoknak nem 10 perces hírneve van mint ennek a b.... fluornak.. és fluor nem híres hanem inkább hírhedt... na mi is a külömbség?.. tudjátok-e?.... nah... erről ennyit... költözz hozzá lehet beférsz még a kutyaólba:)

2012. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,mindenki csak rosszat beszél róla,akinek csepp esze van.Nem tudom hogy tud bárki komolyan venni egy ilyen embert,aki így öltözik,meg ilyen szar zenéi vannak.
2012. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. A viván a hülye 13 éves pics*k állandóan sp vagy fluor számokat kérnek
2012. jún. 25. 08:48
 14/61 anonim ***** válasza:
És az a szomorú,hogy nemcsak az ő korosztályukban menő ez a tehetségtelen.
2012. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap voltam az egyik koncertjén. Kicsit sem playbackel, és még hamis se. Sőt, előtte még négy fellépésén is voltam, és egyiken se tátogott.

Nagyon bírom, hogy azok mondják hogy playbackről nyomja, akik még nem voltak egy fellépésén sem, vagy azt sem tudják hogy ki ő. Meg ha valaki megkérdezi hogy "Miért utáljátok Fluort" akkor a nagyarcú netfighterek benyomják, hogy mert "b.uzi" "mert úgy néz ki mint egy paraszt". Ezek igazából egy 9-13 éves korosztályba tartoznak.

És abban igaza van Fluornak, hogy idézem "ezek a kisgyerekek szoktak mutogatni, amíg háttal vagyok, aztán gyorsan elrakják a kezüket, mikor odanézek. :)"

Szóval ebben teljesen egyetértek.

Azt sem értem, hogy miért kell a Rammsteinhez, a Demjénhez vagy akárkihez hasonlítgatni. Teljesen más műfaj és kor. Azért parasztság egy electro-pop/rap műfajba tartozó 25 éves fiút egy 65 éves, rock műfajba tartozó férfival összehasonlítani.

Nektek hol fáj az, hogy Fluor közönsége 11-19 éves korig terjed? Egyébként tegnap speciel egy csomó nagymama, nagypapa énekelte a mizut a koncerten. Az édesanyám is. Szóval a hallgatóság korosztálya elég széles körben osztódik el. A rajongókat meg rajongóknak, és nem tinip.icsáknak hívják.

Sokan mondjátok hogy nagyképű. Én találkoztam már Demjénnel, Balázs Fecóval is, de el kell hogy mondjam, hogy jófejségben Fluor magasan veri őket.

"Vissza a régi Fluort"-t kérések már kezdenek idegesíteni. Ha nem tetszik a mostani, akkor www.youtube.com és beírjátok a régi számait. Ne ti döntsétek már el, hogy hogyan viselkedjen és hogy milyen számai legyenek...

A bu.zizás meg egy elég abnormális viselkedésre vall. Én már lassan kinövök a tinikorból, úgy gondolom, hogy éretteb vagyok a legtöbb 18 évesnél, így jobban látom hogy mi folyik körülöttem. Hogy egy rakás 11-13 éves taknyos itt pattog a neten, minden lehetséges helyre beírja hogy "fúj b.uzi" annak azért a hátterében lehet valami. Nem minden gyerek születik így, a családdal van a probléma.

Szeretem a dalait, mert pörgősek, és fülbemászóak. Maga az ember is szimpatikus.


18/L

2012. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Szegénykém nagyon sajnállak :DD
2012. júl. 2. 23:00
 17/61 A kérdező kommentje:
Rosszul látod a dolgot kislány :DD Fluor zenéje akkor is ratyi és elég szégyen, hogy ma már ilyenek számítanak menőnek.
2012. júl. 2. 23:09
 18/61 anonim ***** válasza:
Jó hasznos a válaszod,anyukádtól tudtál tanulni ezekszerint,ha együtt csápoltok a mizura,hát igen a vér nem válik vízzé.Láttam hogy beindultál,minden fluoros kérdéshz írtál valamit,hogy majd te nem mondod,de nem vágod hogy mindenki fas.zra vesz téged.18 évesene lég gyér az intelligenciád,és még te hülyézel le másokat?9-13 éves életkor a fluor koncerten van,az hogy voltak idősebbek az azért volt,mert a belépő valószínűleg ingyen volt,meg lehet hogy a sör is.Ha egy tehetséges előadórol,együttesről,dj-ről,producerről,zeneszerzőröl alkotnál ilyen véleményeket,nem szólnék semmit!!!!De hogy egy ilyen felkapott ,,25 éves" szardarabbal teszed,az kritikán aluli,ezt neked is el kell ismerned!
2012. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:Hogy majd te megmondod.
2012. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Azt remélem mondanom se kell hogy ugyanolyan szar sp, bieber, lmfao etc mint ez a kis buzzancs fluor.
2012. júl. 3. 17:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!