Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Compact Disco az elődöntőből...

A Compact Disco az elődöntőből hányadikként jutott tovább?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem árulták el.
2012. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10.
2012. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
10.?Tehát utolsóként jutott tovább?:/
2012. máj. 27. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

itt írják :) a magyarok az elődötőben finnországnak adták a 12 pontot!

2012. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen ennek fényében nem annyira meglepő hogy ilyen hétul végeztek a srácok


jövőre szerintem küldjük ki a vereságyházi asszonykórust, csináljunk elájuk zenét a josh és juttával és nyerünkm nem ? :(

2012. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elmúlt években mindig néztem... A végére mindig úgy felhúzom magam, hogy megfogadom, hogy jövőre tuti nem fogom nézni, de mégis mindig, hogy na majd talán most... Erre tessék:/
2012. máj. 27. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:
miért húzod fel magad rajta? az eurovíziós dalfesztivál csak arra jó, hogy az amerikaiak is röhöghessenek rajtunk. azért nyomatják itt olyan gőzerővel, mert a többség magasból tesz rá, orrba, szájba nyomatják ezeket a 'tehetség'kutatókat és nem veszik észre magukat. a compact disco átlagos/átlag alatti kommersz zenéket ír, Floridára pedig hiába mondja a birkafejű csordaösztönnel megáldott népség, hogy világsztár, a sampléi és a szalagos bevágásai akkor sem helyettesítik a normális hangszereket, az 'oooh, oooh, hey baybe' nem rendelkeznek semmilyen mögöttes tartalommal. nem hiába nem jutnak ezek nyomába sem a Queennek és a Beatlesnek soha...
2012. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

10-ként, éppen Svájc előtt.


és felesleges reménykedni abban, hogy a 15-20. helynél valaha is előrébb jutunk, indulhatunk a világ legszuperebb dalával is, amíg ilyen sz*r a megítélésünk Európában.

2012. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem, képzeld, ez tényleg a zenéről szól. ennyi erővel a zanzibári Farrokh Bulsara sem lett volna a britek legjobb rockénekese.
2012. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogy szól ez a zenéről...akkor hogyhogy egy ilyen asszonykórus féle előrébb került a Compact-nál?! Nem néztem, nem is szeretem a Compact Disco-t sem az ilyen műsorokat s zenéket...Egyik ismerősöm mutatta hogy mit tudom én hanyadikok lettek ezek...Mármint az asszonykórus vagy mi xD...Nincs igazság.
2012. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!