Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet tenni, ha ráz a...

Mit lehet tenni, ha ráz a gitár és a mikrofon?

Figyelt kérdés
A mikrofonhoz mikor hozzáértem, megrázott és néha úgy vettem észre hogy a húrok is megcsíptek! Ma volt ez, nem szeretném ha többször is előfordulna ilyen. Mit lehet csinálni?
2012. máj. 28. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy mérnök, de ezek több okból is előfordulhatnak, mivel azt írtad nem csak gitár hanem mikrofon is ráz, valószínűleg rossz a konnektor földelése, nekem is ilyesféle problémák adótak nemrég. Ezt úgy tudod legegyszerűbben ellenőrizni, hogy feltekered gitárerősítőn a gaint meg a hangerőt jó magasra és hallasz egy kis alapzajt, ha nem fogsz a gitáron semmit, majd mondjuk hozzáérsz a hangolókulcsokhoz, vagy bármi fém részhez ami a gitár elektronikájába be van kötve, hallasz egy halk kis pattanást, majd elcsendesedik az alapzaj, ugyanis földeled az áramkört, ha így van nagyon nem tudok megoldást javasolni, hívd a villanyszerelőket vagy óvatosan érj a gitárhoz :D
2012. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a konnektor rossz, a gitár földelésével van gond!
2012. jún. 4. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!