Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy hívják ezt a számot és...

Hogy hívják ezt a számot és az előadót? Fontos!

Figyelt kérdés

Na szóval, csak a klippjére emlékszek, már elég régi. Ez még a Backstreetboys és Spice Girls idejében volt.

A klippben néger/vagy több énekel és még egy fehér nagyon szexis pasi :) Ez így a tengernél van, A szexis pasin csak nadrág van, énekel a vízesés alatt is és a klipp végén pedig egy csaj is előbukkan(De lehet, hogy még a klipp közben is, ott a vízesésnél)

Ismeritek?:(


2009. jún. 29. 22:31
 1/7 anonim válasza:
ha emlékszel egy részletre a számból, akkor beírod google-be és oda írod hogy dalszoveg vagy klip vagy ilyesmi.:)
2009. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
CSak erre emlékszek :( Ezért nem is tudom hol keresni :(
2009. jún. 29. 22:39
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy a klip valahol afrikai faluban játszódik, mivel négerek vannak ott, csak a csávó a fehér és a csaj...Aztán a négernek, aki énekel, olyan kis haja van és az mintha olyan "copf-ban" lenne, szóval rövid a haja és úgy feláll no... :D

A fehér csávó aztán még a tengerben is énekel, meg úgy a vízesés alatt a szikláknál.

Azért lenne fontos mert kislánykoromban imádtam ezt a számot és megszeretném hallgatni :(

2009. jún. 29. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Nem vagyok benne biztos de lehet, hogy Peter Andre - Mysterious Girl.
2009. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
EZ AZ!!:) koszonom, nagyon...Hogy sikerult?:D
2009. jún. 29. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Hát nem is tudom, valahogy beugrott az alapján ahogy leírtad a videoklippet :)

2009. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uff, nagyon koszonom :) mar biztonsag kedveert lehuztam a szamot :)
2009. jún. 29. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!