Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kéne 1 szám címe. Az van...

Kéne 1 szám címe. Az van benne hogy ". A barátság számomra a legbiztosabb alap 100 nő elhagyhat az igaz testvér marad" további részlet a topikban (? )

Figyelt kérdés

"...a barátság számomra a legbiztosabb alap 100 nő elhagyhat az igaz testvér marad egymással tartva a jóba akár a trében e szent szövetség tagja lenni magában is érdem..."....."... ha úgy érzed révben az élet melegét segítséget nem kell kérnem a többiektől kapok TŰZBE TESSZÜK KEZÜNKET egy bajba jutott társért ha kell feladnunk mindent MEGHALUNK EGYMÁSÉRT..."


és egy nő is énekel benne és hiphop szerűség ha jól emlékszem


2009. jún. 30. 00:26
 1/10 anonim válasza:
google
2009. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
www.zeneszoveg.hu
2009. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
se a google se a zeneszoveg nem segített azért jöttem ide mert itt mindig szoktak : )
2009. jún. 30. 00:54
 5/10 A kérdező kommentje:
képzeld meg kerestem a kérdést és képzeld nem adtak rá választ. és éppen ezért írtam meg a kértdést...
2009. jún. 30. 01:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom... (amúgyse hallgatok hiphop-ot...)

Lehet, hogy segítene, ha:

- a megfelelő részbe írtad volna ki

- leírnád hol hallottad

- attól kérdeznéd, akitől hallottad :)

2009. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jol irtad a zeneszövegét? Nekem ez olyan katonàsnak tünik, de semmit nem talàltam, amiben ez a szöveg van!
2009. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én nemtom a címét, de youtubon megtalálod így: Molnár Balázs emlékére. Én youtubról töltöttem le. ha kell átküldöm msn-en...
2009. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a szàm s egyben szomoru emlékeket idéznek fel a baràtaiban! Ha igaz ezt a szàmot a Balàzs irta s a baràtai énekelnek benne az emlékére!
2009. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a számot keresme én is !! 1-2 éve találtam youtubeon, amikor ilyen emlékvideókat néztem, azóta is keresem !
2012. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!