Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gyenge a csuklóm, és néha...

Gyenge a csuklóm, és néha fájni is szokott, dobolhatnék így? L

Figyelt kérdés
Az ízületeim gyengék.
2012. máj. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Húha, a dobolás a testépítők kedvenc alkar gyakorlata...

Ezsméletlen nagy elme lehetsz... TALÁN KI KÉNE PRÓBÁLNI, de ha a dobolástól fájni fog a kezed, hát akkor tényleg polyáca vagy...

2012. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyenge a csuklóm, és mondták (nem hozzáértők), hogy lehet nem bírná. Próbálni már próbáltam, és nem volt gond, de ha vennék egy sajátot, napi több órát dobolnék, ezért szeretném tapasztalak, dobosok véleményét kikérni, hogy mennyire lenne kimondottan a csukló igénybevéve.

Amúgy lány vagyok.

(ja, és te meg baromi kedves...)

2012. máj. 28. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves első: pojáca : rossz színész

mielőtt leírsz egy szót előbb talán meg kéne tanulod mit is jelent, és hogyan írják, gratula.


Kedve kérdező :egyébként szerintem egy próbából még nem derül ki hogy mennyire viselne meg, esetleg ha pár napot egyhuzamban gyakorolnál akkor éreznéd

2012. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de arra nincs lehetőségem, csak úgy, ha már vennék.

köszi mégegyszer a választ!

2012. jún. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!