Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hát ember az ilyen?

Hát ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy a Nirvana sz@r. Kérdem én: hát ember az ilyen?

2012. máj. 28. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz@remeber :D
2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő a klasszikusabb stílusú zenéket kedveli, mutassd meg neki ezt: http://www.youtube.com/watch?v=hEZAclmz1Fs
2012. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én imádni fogom örökké! Nélkülözhetetlen az életemben :D Nem szeretheti mindenki ugyanazt, de hogy szar, az nem igaz!
2012. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 k.lau13 ***** válasza:
100%
Nem hiszem... :) Egy zenére nem lehet csak úgy rámondani, hogy szar... Esetleg valakinek nem tetszik. Neked meg más a szar. Ízlések és pofonok... :)
2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen ember. Csak azért mert nem szereti ugyanazt mint te, attól még nem hülye. Ő meg mást szeret, amire meg esetleg te mondod, hogy szar, akkor te se vagy ember?

Nem mindenki imádja a Nirvanát..

2012. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Ember az ilyen! Képzeld el van aki nem szereti amit te szeretsz.
2012. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
De nem védem... nem kell leszarozni mindent... mi az hogy SZAR? neked nem tetszik.. és? Nah, Justin Bieber az szar... de a többire mit tudom én Péterke.. miért szar.. valakinek nem tetszik akkor már szar? előzö voltam.
2012. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összes barátom, de még a szüleim is azt mondták, hogy béna :D. De mindegy, nem törődök olyanok véleményével, akik Rihannát, Lady GaGát és Justin Biebert hallgatnak (itt most nem a szüleimre gondolok, hanem a barátnőimre).
2013. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!