Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Annak a számnak a cimét és...

Csabóka kérdése:

Annak a számnak a cimét és előadóját keresem, ami arash: boro-boro- t parodiázlja ki. A szám szövegének csak egy részére emlékszem: " . - ő lesz majd a hires maharadzsa, ebből lesz a kalamajka. unga bunga. "?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

én csak ezt a Boro boro paródiát találtam Mirigyéktől, de ennek a szövegében nincs az amit írtál

http://www.youtube.com/watch?v=DSHBg5wxeGE

2012. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is láttam már ezt, de nem ezt keresem, hátha valaki tudni fogja, köszi azért a segitséged :)
2012. máj. 31. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
az a különös, hogy erre a szövegre egyetlen találat sincs
2012. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kerestem én is nagyon sok helyen neten, google-tól elkezdve, számtalan zeneszöveg portálon, de nemtaláltam én se. Ezt csak az fogja tudni aki ismeri és megvan neki esetleg. :( Nem mai szám már, meg eszembe jutott egy kis rész a folytatásából: unga bunga sete suta scoobi doo...

köszi azért :)

2012. máj. 31. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!