Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Barátaimmal alakítottunk egy...

Barátaimmal alakítottunk egy tánccsapatot és kéne vmi nagyon jó japán v koreai zene amire lehet táncolni. Tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Olyat aminek jó az eleje is.És fel lehet rá állítani egy koreográfiát ami történetet mond el.Kizárólag japán v koreai legyen,kérlek.

2012. jún. 2. 14:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

NU'EST - Face (Új csapat, 2012. 03. 15-én debütáltak.)

SS501 - Deja Vu (Régi csapat, 2010 óta szüneten vannak.)


Igazából az összes erősebb ütemű - gyorsabb - zenére lehet koreót összeállítani, mivel a bandáknak az összeshez van koreográfiájuk. A lassú számoknál persze nincs... ^^

A fent említettek koreai csapatok.


Az SS501-nek rengeteg száma van, vadászhattok, vagy kapcsoljátok be a Seoul.fm-et és hallgassátok, megszakítás nélkül mennek rajta a koreai dalok. Onnan választhattok kedvetekre.

2012. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
60%

SHINee - Lucifer

ezt erősen ajánlom, én is tagja vagyok egy ilyen baráti tánccsoportnak, mi kipróbáltuk 3x is(versenyeken) abból 2× elsők lehhünk, egyszer másodikok. rajtunk kívül van még 1 ilyen csoport, ők is kipróbálták párszor, fantasztikus eredményt értek el ^^


a BEAST - Bad girl is bejött már, továbbá még ajánlom a Super Junior - Mr.simple-t


a japán számokra meg igazából nem igen lehet táncolni, azokat inkább hallgatni jó :D

2012. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Amit az első válaszadó adott azok tényleg jók, én is javasolnám a Big Bang Fantastic baby c. számát meg Jay Parktól az Abandoned c. számot is. :)


Plusz talán ez is jó lehet: Kim Junsu(JYJ)- Tarantallegra

http://www.youtube.com/watch?v=UslqIyPZsic

2012. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek:):):)
2012. jún. 3. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit ^-^
2012. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Bigbang - Fantastic baby

Beast - Shock

esetleg Bigbang - Tonight


Japán számot én se nagyon tudok most így hirtelen...

Jó táncikálást! ;)

Én is szeretnék ilyen csoportba részt venni, csak sajnos az ismerőseim közül szinte senki sem olyan japán/korea-fan mint én... :(

2012. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%

Nagyon jó zenéket ajánlottak a többiek^^

Nekem is a Fantastic Baby volt az első gondolatom, meg persze a Lucifer :D

Esetleg még ezeket tudnám ajánlani:

2NE1- I'm the best

4minute - Muzik

Brown Eyed Girls - Abracadabra

SHINee- Ring Ding Dong

SNSD- The Boys

Super Junior - A-CHA

U-Kiss - Man Man Ha Ni


^^

2012. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!