Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem Félegyházán lesz a Tiesto-...

Nem Félegyházán lesz a Tiesto-koncert. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

"A 2009. szeptember 11-én Kiskunfélegyházán a KÉSZ Arénában megrendezésre kerülő DHT NIGHT nevű produkciót - a művész technikai managementje a szervezők egyeztetése és helyszínbejárása után (egyrészt az időközben áttervezett és megnövekedett hang- és fénytechnikai igény, másrészt az óriási érdeklődés miatt) helyszínváltozás jogcímén - a nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnokba rendezik meg.


A BELÉPŐJEGY TELJES EGÉSZÉBEN ÉRVÉNYES A NYÍREGYHÁZI RENDEZVÉNYRE


A BELÉPŐJEGYET ÁTVÁLTHATOD A SZOMBATI VESZPRÉMI RENDEZVÉNYRE 2009. július 15-ig(!!)


Amennyiben mégis úgy döntesz, hogy nem szeretnéd meglátogatni a rendezvényt, abban az esetben 2009. július 15-ig(!!) írásban kérheted a KÜZDŐTÉR (NORMÁL) és VIP TRIBÜN JEGYEK ÁRÁNAK VISSZATÉRÍTÉSÉT"


Most nem azért, de Nyíregyháza és Veszprém is rohadt messze van az ország közepétől. Miért nem lehetett volna esetleg Bp-en megtartani, hogy a szerencsétlen kecskemétiek is tudjanak menni, ne pedig 3 órát kelljen vezetnünk csak oda?


Kedves sorstársaim, akik jöttetek volna a félegyházi Tiesto-ra! Ti mit választotok?


2009. júl. 1. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
félegyházi vagyok,de erről nem hallottam..nem vagyok Tiesto rajongó,de ez kicseszés a rajongókkal szemben.(
2009. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Én meg szegedi vagyok, és?! Erre azt mondom, hogy aki koncertre megy, az menjen, igenis vállalja be a hosszabb utat és kellemetlenségeket, elvégre önszántából megy az ember, nem kötelező.
2009. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2.nak.->ez azért nem egészen így van.eredetileg ő más feltételek mellett vette meg a jegyet.végiggondolta,hogy ez neki így optimális.erre keresztülhúzzák a számításait.igaz nem kötelező menni,de ő szeretett volna,de azért nem minden áron.(vannak korlátok)nehogy már ő legyen a hibás..


miért viseljen ő plusz terheket a szervezők hibájából???

2009. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Általában mindig ott van kisbetűsen, hogy a szervező a változtatás jogát fenntartja. Azért nem Pestre és Siófokra megy, mert ott más sokszor játszott, és pont a vidékieket szeretné elérni, akik eddig Pestre vagy Siófokra nem jutottak el. Én Londonból Liverpool-ba is felmentem érte, Pécsről Pestre és Siófokra is. A jegy nagyon drága, de ha már megvetted szerintem vezess csak el addig. Esetleg fórumokon keress embereket hogy osztozzatok a benzin költségen
2009. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Én is ugy vagyok vele,hogy a vidékikek is làssanak màr valamit.

Nekik Félegyhàza,vagy B.p épp ugyanolyan messze lenne,és sokszor lemaradnak a tàvolsàg miatt sok eseményröl.

Szerintem az a 3 orahossza nem olyan huzos,visszafelé màr gondolom nem olyan kellemes vezetni,de akàr helyben egy olcsobb motelt is vehettek ki egy éjszakàra.

2009. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat. A motelen még gondolkodom. Elvileg hárman vagyunk lányok.

Így igaz, azért mennénk, mert Félegyháza innen 20 perc, és nagy volt az öröm, amikor bejelentették ezt a dolgot, hogy nem csak Veszprémben lesz (mert ugye az volt a másik, de eredeti helyszín). Nyilván inkább 20 percet vezetek mint 3 órát. :P

Pestre minden további nélkül felmegyek, az nem számított volna.

2009. júl. 1. 13:14
 7/7 anonim válasza:
Miért kellene az ország közepén tartani mindig a koncerteket? Ha mi, az ország keleti részén élők évek óta el tudunk utazni a fővárosba bármilyen célból, tudjanak már az ország közepén élők is elutazni ide. Azért annyira nem nagy ez az ország. Mindig ez a főváros központúság. A világon sehol nincs ez így.
2009. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!